1

Teema: Kass Viktor soovib väga jõuluks koju :(

murekiri Kassiabi foorumist. Tahaks aidata siis seda kassiisand Viktorit, kes niikenasti palub.

Tere,

olen Viki (Viktor).
Ma olen 8-9 aastane isane kiisu; olen kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitatud ja pass on mul ka. Olen suurt kasvu ja küllaltki kogukas, kuid mitte nähtavalt ülekaalus. Iseloomult olen rahulik, seltsiv ja kiiresti kohanev. Mulle meeldib inimeste lähedus ja öösiti nende kaisus magada. Päeval uitan niisama ringi, kuid siiski ainult siseruumides, sest olen toakass. Oma hädad ajan kenasti ära selleks mulle ettenähtud kohas.

Põhjus, miks Sulle kirjutan, on järgmine. Kuu aega tagasi pidi mu omanik minust loobuma, kuna oli liiga haige, et minu eest hoolitseda. Kuu aega elasin toredas hoiukodus, kuid ei saanud ka seal kauem peatuda. Hetkel elan koos Sirliga Õismäel, kuid 2 nädala pärast (20nda detsembri paiku) tuleb ka sealt lahkuda, kuna tegemist on üürikorteriga. Kui ma selleks ajaks endale uut kodu ei leia, siis kardetavasti mul ei tule enam võimalust uut kodu üldse otsidagi.
Seega ma palun Sind, kui Sinul või mõnel Su sõbral/sugulasel/tuttaval on ruumi ühe armsa üürilise jaoks, siis anna sellest KIIRELT teada Sirli Niidasele (sillunii@hotmail.com; +37255669209) või Marii Pikkojale (mariipikkoja@hotmail.com; +3725539479).

Oodatud on kõikvõimalikud küsimused!

Jään Sinu abile lootma,
Viki.

Pilte minust näed Sirli ja Marii Orkuti albumis.

Thumbs up Thumbs down