Teema: Mõned küsimused tablettide jm kohta

Et siis... Küsitlesin küll loomaarsti, kuid paar asja on jäänud ikka lahtiseks.
Kaua tablette tuleb kassile anda? Jääbki andma niimoodi iga nädal korra? Ja kui ma selle lõpetan ja tuleb jooksuaeg uuesti, kas siis ei tohi kohe paaritada? Peab ootama, kuni see hormoonvärk kehast välja läheb?
Tegelt olete te nii ära hirmutanud oma juttudega, mis juhtub, kui kass sööb tablette, et parem on äkki kannatada seda kräunumist, kui minna hiljem ravima kasvajat või põletikku. Ehkki see on vist individuaalne, kuid ikkagi. mad

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Mõned küsimused tablettide jm kohta

Peab jah terve elu iga nädal ühe tableti võtma. Õudne....

Dogs have owners, cats have staff.

Tabletid tekitavad igasuguseid emaka deformatsioone, põletikke ja kasvajaid. Hormoon ikkagi. Soovitan steriliseerida, kui just paberitega pole, sest kassil sisuliselt ei ole vaja poegida, eriti veel, kui nad hiljem uputamisele või valedesse kätesse lähevad. Terve ilm on koduta kasse täis.

Ja tablette tõepoolest võtab igavesti.

Thumbs up Thumbs down

Lisaks kipuvad mõned kassid ka paksuks minema.

Thumbs up Thumbs down

meie pärdikud on pärast oppi ka mõnusalt kosunud. Tuleb lihtsalt toidu värki rohkem kontrollida. cool

meie kiisul kriimud silmad...

aga küsimus siis selline, et palju umbkaudu need tabletid maksavad ja kust neid osta saab. Mul pole lihtsalt võimalust talle praegu operatsiooni teha..

Thumbs up Thumbs down

ma olen kahe käege steriliseerimise poolt ja see op teha kiirest ära,sest need tabletid on kahtlased ja kassile kahjulikud.Kui kass peaks oksendama või jääb tablett andmata siis võib ikka juhtuda, et pojad taga ning terve ilm on neid kodutuid tegelasi täis.Tableti hindu ei tea,seda võib küsida loomapoest ja minna nagu konsultatsiooni:D

Thumbs up Thumbs down

Meie kiisu käis ka nüüd opil ära ja nüüd nii suur :s6ps: Varem kui tal jooksuaeg oli, siis kisas nagu udupasun..ei lasknud öösiti magada, ega aidanud ka see, et panime magamistoa ukse kinni, et ta sinna kisama ei saaks tulla (Ta istus lihtsalt me magamistoa ukse taha maha ja korraldas sellise kontserdi, et lõpuks keegi ikkka üles tõusis ja talle tähelepanu pööras:vs:
Tablette ega süste me ei julgenud talle anda ega teha, kuna need ei pidanud eriti head olema ta tervisele. Soovitan minagi kindlasti opil ära käia:support:

Thumbs up Thumbs down