Teema: Kogemus

Väike 4-kuune siiami kassike haigestus ja Västrikus käisime üle kuu. Määrati mitmeid antibiootikume ja osad rohud hoopis tegid väga halba talle. Kõrge palavik aga tuli ikka tagasi ja ei osatudki öelda, mis viga.
Viimases hädas lahkusime sealt ja läksime Olga juurde. 2 tunniga oli selge :kassikatk. Seejärel käisime 5 päeva tilga all ja päeval oli kassike kliinuks hoole all.
Ja tema elu päästeti.
Tänan südamest kogu personali, kes hoole ja armastusega kassi elu eest võitlesid. Nüüd väike Prints rõõmus ja sööks pidevalt. Ainult kõhuga probleeme. Mida Teie soovtaksite?
Sööb vastavast kanaliha konservi ja halli pastat saab ka.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kogemus

Soovitaks kuivtoitu, meil Scottyl (6kuune) võtab kassipojatoit aegajalt kõhu lahti, ei oska seletada ka miks, aga kuivtoit teeb jälle kõik korda. Võid arstilt  ka nõu küsida. Kui Scotty veel väike oli siis jäi ta väga haigeks (vaakus hinge) ja siis arst soovitas ühte rohtu (nime ei mäleta aga kuskil siin foorumis on juttu) ja see aitas seedimise kenasti taastada ja tänu sellele on meie Scotty elus ka.

Thumbs up Thumbs down

tänan, kui nüüd selle rohu nime ka üles leiaks.
arst soovitab pastat ja kanakonservi.

Thumbs up Thumbs down

Kõige parem kõhule on keedetud kanaliha ja seesama puljong. Mina konservi ei annaks. Või siis i/d konservi kliinikust äärmisel juhul. Kanakoiva küljest rasv võta ära ja pujongisse ära soola pane. Anna ka puljongit lakkuda. Kanaliha lõika ristikiudu hästi peeneks. Veel on hea mikrofloora taastamiseks anda gefiluse keefiri lakkuda. Mina olen andnud lausa gafiluse kapslist pisut pulbrit toidu hulka´. Aitab väga hästi. Pasta oli ilmselt pro-colini.  Nüüd on saada ka katkupasta Õismäekliinikus,mis veel paremini aitab seedimist taastada. Vitamiinipastat tuleks kindlasti anda.
Edu teile.

Thumbs up Thumbs down

Jap Ronjal õigus see oli tõesti pro-colini.

Thumbs up Thumbs down

Jaa seda sama pastat me ka anname ja spets kanaliha konservi sealt samast kliinikust. praegu midagi muud toitu ei lubanud anda. eks järgmine nädal siis vaatab.
Õnneks seisab see söök tal ikka sees.
Ai ja veel, talle tehti Västrikus natuke halvasti süst ja see koht läks pahaks. Nüüd veri väljas ja koorik peal ja karvu pole. Sinna pidime siis joodisalvi panema ja puhastan ka selle lilla veega. Krae ei aita tagumine jalg käib ikka kähku sinna. Mis veel aitaks?

Thumbs up Thumbs down

mõnest kampsuni varukast saab teha vesti. Soonikust ots jääb ümber kaela ja käppade kohta augud sisse. Loomuliklt jälgi arsti nõuaandeid. Mina kirjutasin oma kogemustest katkuste ravil.Olen neid ikka 20 ringis küll terveks ravinud. Edu teile.

Thumbs up Thumbs down

Kampsuni mõte hea, veel mõtlen , et äkki annaks kanaliha lisaks. Ta oleks nagu kogu aeg näljas ja tahab juurde. Kas seda halli pastat võib söögi sees ka anda ?
Karbil kirjas, et  1konserv päevas.Tema sööb küll 1,5 ja ikka vähe. Isegi saiatükki tahtis süüa.
Aga ise on asjalik:)
Maniküüri tegime ka täna, ajas aga käpad harali ja vaatas, kui ilus.:)
Suured tänud, kes viitsib hea sõnaga aidata.

Thumbs up Thumbs down

peeneid kanatükikesi ära ka palju korraga anna, vaid vähehaaval paartunniste vahedega. Rasvata puljongit las lakub.

Thumbs up Thumbs down

Tere taas.
Lugu järgmine, et Prints rõõmus ja sööb ikka neid kliinikust ostetud kanakonservi , aga kõhuke ikka lahti.
Kas on normaalne et ligi kuu aega ei taastu? Pro-colini pastat ka saab.
Pikkus tuleb, aga ei kosu.

Thumbs up Thumbs down

Nüüd siis sai Prints 8 kuuseks. Homme kliinikust koju. Kas on lootust, et vanemaks saades ta tugevamaks ka muutub?

Thumbs up Thumbs down