1

Teema: joomise probleem

kassipoeg paari kuune.. algul jõi ilusti vett.. aga nüüd ei joo enam. oskab keegi öelda mis tal viga võiks olla ja kas ma peaks väga muretsema.:roll:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: joomise probleem

Äkki tal pole janu ja saab toidust vedeliku kätte, kui ta ei söö ainult krõbinaid.

Thumbs up Thumbs down

krõbinaid ei söö, konservi toitu või siis sinki ja vorsti vahest. aga toit võib olla soolane ,siis ju peab jooma.

Thumbs up Thumbs down

Miks peaks toit soolane olema? kassitoidud pole ju soolased. Kuid ka sel juhul võib ta sealt vedelikku omandada.
Meil joovad mõlemad kiisud suht palju vett, kuna on krõbinate peal.
Saad suhteliselt lihtsalt kontrollida kas kassil on veepuudus või ei - kui on roosa ninaga kass, siis on selle värv suhteliselt heledaks muutunud, lisaks sellele kui turjalt nahka tõsta ja see ei vaju suhteliselt ruttu tagasi (u 3-5 sek) siis võib olla vedeliku puudus ja siis soovitan sul arsti juurde minna kiisuga.

Thumbs up Thumbs down

no keegi ei märka seda,kas pisike kassipoeg on pisut vett tassist lakkunud või mitte. Egas ta oma keelekesega tassi tühjaks ei laku.Vesi tuleks iga päev panna värske.Seisnud vett ka kassike ei joo. Toit ei tohi mingil juhul soolane olla. Kanakoivast keedetud (soolata) puljongit jooks ta kindlasti isuga.

Thumbs up Thumbs down

Vastan jäll liiga hilja aga teadmiseks: 
Minu kass oli 5 aastat täieti terve, kuni ta ühelhetkel ei joonud enam, kuna oli ikkagi meie esimene kass, siis ei teadnud ju mida teha. Proovisime ikka kõike kuni... Kass jäi nii nõrgaks, et pidime kiiresti arsti juurde minema ( kass ei suutnud isegi liikuda korralikult ). Arsti juures selgus, et kassil oli südamepuudulikkus ja kopsud vett täis ( sellepärast ta ei joonudki ), ta suri arsti juures.

Kui kass ei joo, minge kohe arsti juurde! Mina nutsin mitu päeva ja nutan siiani kui talle mõtlen, et äkki oleks saanud teda päästa.
Parem karta kui kahetseda!

Spuuki: mai  2008 - 12. 11. 2011
Miisu: august 2011 - 18. 12. 2011
Kity: 28.11.2011 -

Thumbs up Thumbs down