1

Teema: kräunuv kass

kas on teistelgi selline probeem olnud, et kass lihtsalt kräunub? on see äkki sellest tingitud, et üritab tähelepanu saada või on äkki midagi tal viga? kahtlustan ka seda natuke, et tegemist on jooksuajaga aga kuna meie kiisul operatsioon selle koha pealt tehtud, siis ei saa nagu se see olla. või kas tõesti jääb ikka midagi külge, et tunneb nagu ikkagi himu?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kräunuv kass

ootan endiselt mingit vastustki?

Thumbs up Thumbs down

Kass räägib juttu äkki? Mu kass on väga jutukas ja kräunub ka kogu aeg, aga olen sellega juba harjunud. Jooksuajal hakkab ta muidugi teistmoodi käituma ja kräunuma, sellest saab aru.

Dogs have owners, cats have staff.

Vanemate isane kass tuleb ka uksest sisse ja kukub kohe kräunuma. Paned söögi ette, ent see teda ei huvita, seega näljas pole... Pai tahab küll, kui tehakse, teinekord ronib sülle kah, aga üldiselt ei jäta  muljet, et suur tähelepanuvajadus oleks, seega... ei oskagi öelda... aga ilmselt jah, suhtlusvajadus.

Kassid on maailma kõige armsamad loomad!

Thumbs up Thumbs down

sama jama siin. kuna on toakass siis kräunub ukse juures, välja tahab saada ja tähelepanu ka, kräunub eriti siis kui ma arvuti taga olen, see üldse ei meeldi. jooksuaega ei tea kas on voi ei ole, märgistamas pole teda veel näinud ei toas ega väljas. loodan et kastreerimine aitab natuke tal seda väljasaamise himu vähendada. igatahes kui mingi nipi leian annan teada

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

jah, just ukse juurde läheb alati. me vahest paneme ta rihma otsa ja käime jalutamas kah aga enamus ajast istub ta toas, äkki tõesti siis seepärast kräunub, et tahab värske õhtu kätte? aga arvad, et peale oppi ei tohiks seda vajadust enam nagu tekkida?

Thumbs up Thumbs down

sama lugu, me ka rihmaga käime väljas, aga ma kyll loodan et peale oppi need hormoonid enam nii ei mölla kassil, muidu on kuidas on monipäev karjub rohkem, monipaev vähem, aga yldjuhul pidid kassid peale oppi rahulikumakas minema, aga minetea, järsku on meile siuksed kanged kassid sattund lihtsalt, enne ei jäta kui välja saavad wink aga ma olen märganud et kui kass ukse juures olles mind ei näe siis ei karju kah.

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

kuule natukene nagu kräunub aga jah, siis vaatab, et muutust ei ole ja siis loobub aga miks seda hormooni värki kardan, siis seepärast, et ronib nagu voodisse, kui ma pikali ja kipub sinna jala poole (kaks korda nii teinud)

Thumbs up Thumbs down

minu kass ka kräunub aga see on rohkem nagu kurrutamine. kass on kastreeritud ja jooksuaega pole kunagi olnudki (enne tegime opi ära). Lihtsalt kass räägib minuga, kutsub mängima ja püüab sel viisil tähelepanu.
Öösiti tuleb tal see jutustamise hoog eriti peale. Istub mulle pea juurde öökapile ning muudkui kurr kurr. Siis ma jälle ärkan ja pean teda paitama big_smile
Nii et ma ei usu, et su kiisul peale oppi veel mingid hood käivad. Ex see ole ikka kassi väljendusviis.

Teema on juba vana aga see ananb mulle võimaluse küsida, kuidas kiisukesega lood. Ikka kräunub sulle ja kuidas lugu lahenes?

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Minul ka täpselt sama mure. Kass läheb ukse juurde ja njäub seal mõnda aega. Ta nagu tahaks tähelepanu või siis õue. Vahel oleme temaga väljas ka rihmaga jalutamas käinud. Kass on samuti kastreeritud.

Thumbs up Thumbs down

Minulgi on kodus üks kräunuv steriliseeritud kassipreili. Viimasel ajal on asi ikka eriti hulluks läinud juba. Ta tõesti lausa röögib, mitte ei lihtsalt ei kurruta ega tee näu-näu. Tõmbab kõrvad lidusse ja kisab nii mis jaksab - tavaliselt ukse või akna suunas. Väljas jalutamas ma temaga ei käi - paneelmajade vahel polegi eriti kuskil käia ja ta on ikka toakass. Äkki peaks kiisuga arsti poole pöörduma, see kisa on tõsiselt häiriv juba. Samas tundub, et probleem on siiski psüühilist laadi. Toit on ees, juua on, kast puhas, elukorralduses muutusi ei ole, minuga mängimisest huvitatud ei ole (kui, siis ainult hetkeks)... On kellelgi variante, milles veel asi võiks olla!?  Kiska on muidugi päris palju üksinda kodus (pererahvas pikad-pikad päevad tööl), kas äkki aitaks mõne teise kassiga koos olemine?

Thumbs up Thumbs down

ma arvan ka, et tal on lihtsalt igav ja tahab tähelepanu või siis õue, kus on ju põnev;) Pisut seltskonda ei tee paha...

meie kiisul kriimud silmad...

Nupsu käib ka ja kränub.Ei taha ta süüa,vahest isegi mitte pai.Lihtsalt kõnnib ja kränub.Aga vahest ajab see küll hulluks,kuid samas juba nii harjunud.Ta koguaeg selline jutukas olnud meil.Ega sellest vist lahti saa.

Mul sama jama ... kui üle pika aja välja sai rihma otsas, siis kohe vihastas kui tuppa tagasi pidi minema ja nüüd kräunub ka nagu segane :pasun: ... pallid tal maas smile aga nüüd hakkab tasapidi vähemaks jääma... :vr: otsustasime, et enam kodukandis välja ei saa kui siis tartus vanemate juures... seal saab vabalt joosta... ja seal tal seltsiline kah.. muidu ise arvan, et eks tal korteris vähe ruumi, keegi ei mängi taga piisavalt ja sõpra kah pole... :pai:

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu (Kutt) teeb vahepeal jubedat häält. See on normaalne kurrnjäu, kui ma koju tulen ja ta süüa tahab.. sellest saab aru.. aga vahepeal kui köögis toimetan ja ta mul ümber jala keerutab, tulevad sellised kräunatused välja, et mõnikord naabrid vist juba mõtlevad, et ma pigistan ja piinan oma lemmikut siin. Ma ei anna talle muidugi järgi ka (köögilauale teda ikka ei lase küll) ja siis ta teeb eriti metsikut häält. Kuna ta on veel vaegkuulja ka, siis ta ilmselt ise ei saa arugi, kui jubedalt see kõlab.
Aga üldiselt on tubli poiss ja kräunub vaid siis, kui midagi jamasti on.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

No minu kassil ka need tervitus-näud ja küsivad-näud ja solvunud-näud ja siis on öine udupasun.
Läheb istub kööki lauapeale ja "hõikab" ja nii tunde. :twisted: Ja ma kohe ei kannata kui mind öösel üles aetakse! Siis mõnikord lähen riidlen (kasu ca. pooleks tunniks) ja mõnikord poen lihtsalt padja alla.

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan, et nii kiisu kui mina tunneme puudust sellest, et ta kuuleks. Kuigi ta mingeid kõrgemaid helisid siiski kuuleb.. aga paljud mu sõbrad räägivad, kui palju kassiga rääkimine teda arendab ja samas saad talle kurja häält teha, kui ta midagi pahasti teeb. Mina saan ainult sõrme viibutada ja tema arvab, et lahe oleks see otsast ära hammustada.:para:

Thumbs up Thumbs down

Minul kass jutustab siis, kui ta akna peal linde vaatab. Kurrutab ja kräunub..

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down