1

Teema: Kass oskab wc-s kakal käia aga pissib valesse kohta

Mure 1,5 aastase toas elava emase kassiga. Kass kakab ilust oma liivakasti aga pissimiseks on valinud 2 kohta korteris kuhu igapäevaselt laseb. Vanas kodus seda probleemi polnud (Vähemalt eelmine talv käis ilusti kastis pissil, suvel aga käis suht palju rõdul, kas ta seal ka ntx naabri lillekasti pissis, ei oska öelda smile). Kuidas õpetada kass uuesti liivakasti pissima. Olen proovinud "nina pississe ja liivakasti" meetodit aga siiamaani pole kass sellest õppust võtnud.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass oskab wc-s kakal käia aga pissib valesse kohta

Väga vale on nina pissi sisse pista, aga kuna seda juba tehtud, siis pole enam midagi parata. Kas ei oleks võimalik, nendesse kohtadesse, kus kass pissib, panna lisaliivakast. Kasti asukohal on kassi silmis suur tähtsus.

Thumbs up Thumbs down

Peale kolimist teeb Bibi samasugust lollust ja mul on juba pooled juuksed tema pärast ära katkutud. Uus ja puhas korter, aga kui koju lähed siis on kaks kindlat kohta kus kindlasti loigu leiad. Panin ka kasti ühte kohta, aga see ei aita, laseb kasti kõrvale. pühkisin pissi wc paberiga ära ja panin paber tema kasti, aga ta ei tee sellest väljagi. Mõistus on otsas. Ei taha et edasine aeg mööduks lapi ja uro-septikuga kahe nurga vahet joostes... :cry:

Thumbs up Thumbs down

Vahepeal juba tundus, et kass on õigesse kohta pissimise ära õppinud (u 2-3 nädalat ei olnud ühtegi loiku kuskil), aga nüüd viimased 2-3 päeva on jälle hakanud põrandale pissima. Ei taha uskuda, et asi on liivas, liiv on puhas ja pidevalt vahetatud.

Thumbs up Thumbs down

Ma panin Bibile kaks erinevat liivakasti, esimesed päevad tegi ühesse ilusti kaka ja teise pissis, aga nüüd on ka hakanud nurka laskma.
Proovi sinagi liivakaste, vb sinu kassi puhul aitab... Olen kuulnud et osad kassid ei taha sinna pissida, kuhu ka kõvemad jäägid tehtud on.

Thumbs up Thumbs down

kui Dapsy 2 kohta tuppa pissima hakkas siis ostsime kliinikust kassipissineutraliseerija ja lasime sellega kohad, üle, ning kuna kass mõnes kohas ikka harrastas käia, siis hõõrusin need värskelt lõigatud sirduniga üle, kuna talle see lõhn ei meeldi! Ja sellest piisas, Depsy enam tuppa ei pissinud!

Thumbs up Thumbs down