1

Teema: kassipoja söötmine.

kas kahe kuust kassipoissi tuleks sööta kellaajaliselt või tuleks tal koguaeg toidunõu täis hoida?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassipoja söötmine.

Kuivtoit võiks koguaeg kassipojal saadaval olla. Muud võite anda talle siis,kui olete ise kodus, kellaaegadest kinnipidamisel ei ole tähtsust.

Thumbs up Thumbs down

Meil Depsyl ja Suslikul on kõrbuskid ja vesi koguaeg ees ja Suslik saab kassipojatoitu hommikul kui ma ärkan ning õhtul kui koolist tulen, kindlat kellaaega pole.

Thumbs up Thumbs down

aitäh. muretsen täna kassile uue nõu ,kuhu krõbuskid sisse panna. olen üritanud talle nüüd süüa anda nii, et hommikul ja õhtul. algul oli tal söök koguaeg ees, aga siis ta ainult sõi ja vaatasin et järjest paksemaks läheb. targem ja tervislikum oleks vist nii mitte teha. smile

terv,

Thumbs up Thumbs down

Loogiline ju, et kasvav organism koguaeg sööb, väiksed lapsed söövad ka ju iga paari tunni tagant. Energia kulub ju mängimisele ka kasvamisle ära. Vesi peaks ikkagi koguaeg ees olema.

Thumbs up Thumbs down

Kahekuusele kassipojale ainult kaks korda päevas süüa anda? Seda on küll kohe väga vähe. Ta peaks saama süüa vähemalt iga 4 tunni tagant, seetõttu ongi mõistlikum hoida kuivtoit koguaeg kassipojale saadaval. Ei maksa muretseda, et kassipoeg ennast paksuks sööb, seda juhtub enamasti juba kastreeritud-steriliseeritud kassidega.

Thumbs up Thumbs down

kass saab hommikul ühe portsu . õhtul kaks portsu. pluss näksid vahepeal( tükike kala, liha või mis iganes talle peale läheb) nii et nurrunuff\'ile , ma ei näljuta oma kassi:)

Thumbs up Thumbs down