1

Teema: kassipoja pesemine.

ma küll ei ütleks et mul kassi poeg must on või midagi muud sellist aga tal selline lõhn juures(vb pole ma sellega harjunud, sest tema mu esimene kass) järsku mingi shampooniga pesemine paneb ta paremini lõhnama või ikkagi ei tohiks teda pesta?

tervitades, värske kassiomanik

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassipoja pesemine.

Kassidel ega kassipoegadel ei tohiks paha lõhna juures olla. Kas tal sabaalune on puhas, ehk on kakaga kokku saanud, või tuleb see halb lõhn tal suust? Kui leiate, et karv lõhnab pahasti, siis tehke talle pesupäev.

Thumbs up Thumbs down

Inimese šampooniga kindlasti pesta ei või, tuleb ikka kassidele mõeldud šampoon siis osta ja minu teada on need lõnatud. Väike omapärane lõhn on ikka kassil, minu arust mu mõlemad kassid lõhnavad natu eriti kui neid nuusustada aga mingit spetsiifilist lõhna küll nüüd pole.

Thumbs up Thumbs down

ega vist ei ole jah. lihtsalt ma pole harjunud.  aga kas te oskate öelda kas kassi kirbu rihm(meil siuke roheline) on ikka ohutu, sest minu meelest lõhnab see nii kohutavalt, et ajab lausa silmad kipitama. vähemalt mul endal... kassi see nagu ei paista segavat, aga ikkagi...

Thumbs up Thumbs down

Am meil pole kirpudega probleeme olnud (toakassid) aga igal poolaastal ussikuuri tehes (igaks juhuks) panen seda turjale käivat rohtu, mis ka muud parasiidid, sh kirbud peaks tapma.

Thumbs up Thumbs down

Ka mina soovitan turjale pandavat kirburohtu, mis on palju efektiivsem ja ka ohutum (siinjuures pean silmas rohkem ouekasse, kes peadpidi kuhugi kinni voivad jaada).

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ärge pange kassipojale kirburihma kaela, see oleks talle õudne piin - vastik hais koguaeg ninas, ning rihm kaelas on ka kassile väga ebamugav. Kui tal juba on kirbud, siis rihm nagunii ei aitaks midagi. Küsige arstilt tilku nahale.

Thumbs up Thumbs down