1

Teema: Scottish fold

Tere.

Olen siin teie tegemisi ja kirjutisi aegajalt piilunud ja nüüd otsustasin end ka ise registreerida. Nimelt tahaksime omale soetada lillakat/hallikat scottish fold kassipoega. Kelle poole võiksin pöörduda või kust võiksin leida infot? Felixi kassikasvatajate lehelt ei leidnud ühtegi, kes just seda kassi aretaks. Läbi ajalehtede osta on mu meelest kallis, kuna ei taha näitusekassi vaid just ninnu-nännu kodukassi smile
Igasugune info on teretulnud!
Aitäh:)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Scottish fold

Felixi kodulehel seda ei ole kuna scottish foldi tõugu felix cubis ei tunnustata, sellega tegeleb nö felixi tütar clubi Cato, info: www.cato.ee wink ehk on abiks.

Thumbs up Thumbs down

Aga muidu just klubides müüaksegi tõutunnistustega nö näitusekasse, kui soovite ilma siis võiksite lehte vaadata kas kuldnebors.ee või soov.ee ntx, ilma paberiteta maksimaalne hind peaks olema umbes 3000 krooni.

Thumbs up Thumbs down

4 Viimati muutis ashmir (20.10.2010 09:12:31)

Mitte mingil juhul ei soovita osta ilma paberiteta kassi! Need kassipojad on selliste inimeste käitumise tulemus, kes arvavad, et igale emasele peab pojad tegema, teadmata midagi aretusest, rääkimata uuringutest sugupuus.
Ka uskumus, et kõik paberitega kassid on näitusekassid, on täielik vale. Igas kasvanduses ja igas pesakonnas on väga erinevaid kasse, sobilikke nii näitustele (üksikud) kui niisama perelemmikuks. Ka hind on neil väga erinev, kordades.
Soovitan kassi soetada tunnustatud kasvandusest. Vastasel juhul kuskilt kuulutuse peale eraisikult ostetud kassiga võid pärast veterinaari juures maksta kordades rohkem raha.
Kasvanduse kassidel on tehtud terviseuuringud jne. Pealegi on sul elu aeg inimene, kellelt kõike küsida jne.

Karin
www.macrory.ee
Scottish fold ja Highland fold
Cattery Macrory

Thumbs up Thumbs down

Tere
Olen uus kasutaja, aga ajendas registreeruma just paberiteta nn tõukasside müük.
Tegelikult lootsin siit natuke abi saada võitsuses tuuleveskitega s.t. tõukassiomanikega, kes müüvad paberiteta poegi.
Üks näide siin: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=ads.item&id=256589 ja kohe järgmine ka: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=ads.item&id=257203
Kuna omal ka kodus 8a paberiteta nn. pärslane, kes ka epilepsik, siis arvan, et minu mure selle pärast põhjendatud ja nii kaua, kui lastakse paberiteta tõuloomi müüa ja neid ka ostetakse nii kaua see ka jätkub. Loomulikult ei jõua igale poole ostjaid harima, aga kui mingigi osa ostjatest saab haritud, on seegi edasiminek.

Thumbs up +1 Thumbs down

Vaatasin just, et lingile klõpsates ei anna õiget kohta, et siis copy-paste, siis saab õigele kohale.

Thumbs up Thumbs down

Meil on praegu kassipojad! Kaks sinist ja üks must. Vaata kodulehelt:
www.macrory.ee

Thumbs up Thumbs down