1

Teema: Pontu ^^

No tere kassisõbrad !
Minu nimi on Angela ja minu pisikese nimi on Pontu ehk pisikene lõvikuningas mul.
Kiisu elutee algas 8\'ndal mail. Oli Ta hooldaja juures kuniks leidsin mina börsist kuulutuse, et on ära anda kiisupojad. Kohe, kui Tema pilti nägin, armusin Temasse. Mõtlesin, vaatan veel kiisude kuulutusi. Aga kohe ei saanud.. Armastus esimesest silmapilgust. Niisiis, järgmine päev tuligi uus pereliige koju, maagilisel kuupäeval 08.08.08.
Kohanemine kulges meil tegelikult ilusti. Kutsus ja otsis küll teisi, aga õnneks see läks Tal suhteliselt kiirelt üle.
Pissil hakkas Ta kohe ilusti käima ning sõi ka. Sellega mingit probleemi ei olnud, õnneks..
Mis siis veel.. Hobideks on kiisul minu rottide terroriseerimine. Aga noh, kiišu saab mul ikka vastu ka. Ja äädikakärbsed meeldivad Talle ka väga. Mis Talle veel meeldib teha, on tõusta tagakäppadele ja uurida maailma. Nagu känguru on Ta siis ning õla peale magama on Ta küll maias.
Kassi iseloomust nii palju, et Tema teab, mida Tema tahab. Ja kui ei saa, siis on hullem kisa lahti. Ja oii, ma imestan, et mul ei ole juuksed veel halliks tänu sellele läinud. Ta suudab tõesti, hulluks ajada selle kräunumisega. Vot selles asjas ma ei saa pihta, mida ma valesti tegin ? Ma ei andnud kunagi midagi kergelt kätte. Söök on Tal peaaegu, et kindlatel aegadel. Mõned minutid siia-sinna ei ole vast tähtsust.
Magamine, ohh, see on veel eriti lõbus tegevus meil. Kui Temal tuleb õhtul uni, siis tuleb Ta voodisse ja istub ning jälgib Sinu igat liigutust. Seda on vahest nii naljakas vaadata, aga vähemalt ma tean, et siis on Tal uni. Ja on ka paras aeg minul und nägema hakata. Magame me ühe teki all, pead padja peal. Vot selles suhtes, on Ta tõesti ära hellitatud. Võtan süü omaks smile
Kikud on meil ka hakanud vahetuma. Sain õnneks 3 kikut endale, meeneks..
Mis mind muidugi häirib Tema suhtes, on juhtmete närimine. Juba siis, kui Ta tuli, tegi Ta seda. Kas Te nõu oskate anda, et mida ma selle asjaga peale peaksin ometi hakkama ?
Täna lähme Temaga esimest korda välja, eks näis, mis sellest saama hakkab.

Vot selline Ta mul ongi.

*meow*

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pontu ^^

Oi, tere Pontuke, oled vaga armas kass! Saan taiesti sellest esmapilgu armumisest sinusse aru!
Juhtmete narimine on jah vaga halb komme, aga maari neid mingi ebameeldiva asjaga, kas pihusta deodoranti peale voi ohtlikemasse kohta pipart voi sinepit...   Siis peaks kyll aru saama, et need juhtmed on mingid vaga halvad asjad... Proovi void ju igasuguse asjaga teha, mis vastikult maitseb! (Minu koera puhul kasutasin deodoranti, see ajas teda aevastama ja jattis meie sussid ja antiiklaua rahule, Beni puhul panin sinepit lillepoti ymber, kui tahtis yhte neist narida.)

Kalli kalli Pontukesele!Ja kassid on ju hellitamiseks just kui loodud!
:pai:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tere  Angela ja Pontu! :terv:
Ilus kiisu, nina all on tal väga huvitavad mustad laigud nagu vuntsikesed. Kuidas siis õueskäimine läks? Oli rihma otsas?

Thumbs up Thumbs down

Rihma otsas ikka. Alguses kõndis kõht vastu maad, aga kuidagi kiirelt harjus ära. Ema pani Ta veel puu otsa, et näha, mis teeb. Ja kohe, kui Ta ehmatas, jooksis mööda puud ülesse. Õnneks oli rihm Tal olemas, muidu polekski Teda vast kätte saanud:roll:
Vot nii.
Nina on Tal jaa, huvitav. Armas ^^

Aga täname Teid sõbralikuse eest !

Angela ja Pontu.

*meow*

Thumbs up Thumbs down