Teema: Pärsia kass oksendab liiga tihti.

Tere. Minu ülikarvane aastavanune Pärsia kass oksendab pea iga päev, mõnikord ka 2 korda päevas..toitu saab RC.Mõnikord on okses ka törts verd.Ma mõtlesin algul et see on nii karvase kassi kohta normaalne, kuid verd ei tohiks ikka okse sees olla.:roll:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pärsia kass oksendab liiga tihti.

Äkki on ta midagi alla neelanud? Kas nõelad on teil kindlas kohas? Miskit võib tal olla kõris või söögitorus. Muidugi võib ka palju muid põhjusi olla, aga kui kass teile armas, siis usun, et viite kassi ka arstile. Siin foorumis võib ju igasuguseid oletusi teha, aga aidata küll ei saa.

Thumbs up Thumbs down

Olen nurrunuffiga ühel nõul, et te võiksite artsi juurde pöörduda. Meil Depsy oksendab ka vahest aga seda juhtub harvem kui kord kuus ja siis on see karvapalidest tingitud (pole mitte kunagi verd oksendanud).

Thumbs up Thumbs down

Kassile on 2 korda ussirohtu antud ning on vaktsineeritud.Karvapallide vastu pastat ei ole veel kasutanud, kuid peaks kindlasti hakkama?Kass ajab üpris palju karvu. Toidu vahetasin ära RC "tundlikule seedimisele " vms vastu ning vähemalt täna pole oksendanud.Muide esimeses postituses unustasin ütlemata, et kass oksendab toitu välja, pooltel kordadel kollakasvalget limajast vedelikku, millel karvu on sees näha.Peagi arsti juurde minek ja loodame parimat.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down