1

Teema: Tere. :)

Tere!    wink

Räägiks siis oma loomaaiast.
Kõigepealt muidugi kassidest, keda mul on 3, kuna olen siiski kassifoorumi liige ju. smile
Kaks kassi neist on Norra Metskassid, üks on Haily ja teine Nelly.
Kolmas kiisu on Püha Birma, seega on tema nimi Missy. Käib ringi roosa lipsukesega, nagu kuskil filmis valged kiisud. smile
Haily ja Nelly on juba kahe aastased, seega ei ole enam nii ulakad, kui seda on neljakuune Missy. Viimasele meeldib meeletult hiirtega mängida ( mänguhiirtega ), aga suuremad kassid parema meelega vaatavad aknast välja, või ajavad äärmisel juhul mõnda pallikest taga. Muidugi meeldib neile kõigile süles olla, käppadega sõtkuda, ja süles nurruda - no, mis võikski olla armsam?!
Kolm kõige paremat kiisut.

Veel on kaks koera, mõlemad segaverelised, Franki & Lissy. Mõlemad saavad kassidega niivõrd hästi läbi, et magavad lausa koos kuskil voodi peal või koertepesas. smile

Veel on kaks küülikut, neid ma kasside ega koertega ühte tuppa lahti ei lase, aga olen lasknud kasse siis puuriloomade tuppa, kui loomad kõik puurides on. Siis on küll päris põnev üritada läbi puurivahe käpaga looma tabada, eksole. wink

Siis on veel kaks rotti, kes on samamoodi siis puuris, kui keegi suurem puuriloomade toas möllab. Kõigil puuriloomadel lasen muidugi aegajalt puurist väljaspool joosta. smile

Veel on viis liivahiirt. Nende puhul lasen ma neil spetsiaalse palli sees joosta, neid on raske muidu pärast kätte saada. Ja kuna nad on pallis, siis nemad saavad joosta ka seal toas, kus on kassid ( selleks ajaks lähevad siis koerad ilusti õue või teise tuppa ), sest kassidele meeldivad pallid, nad äärmisel juhul hakkavad palli taga ajama, või siis üldse ei huvitu sellest, et seal üks jõnglane sees kappab. wink

Ja veel on meil 21 kala, kes ujuvad niisama. big_smile
Neist kaks on triibikut, siis kolm neoonkala, kaks mõõksaba, neli latern-kala, kaks põhjakoristajat ja kaheksa guppit. smile

Tšauh! :s6ps:

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tere. :)

:hei:
Norra metskassid ning püha birmad on ühed mu lemmikud smile
Sul on tõesti palju erinevaid loomi kodus. Pean ausalt üles tunnistama, et ma võtsin lõpuks lausa kalkulaatori kätte ja hakkasin sinu lemmikute arvu kokku liitma big_smile
Väga tore perekond on teil koos! :cat:

Thumbs up Thumbs down

Väga vahva smile

Sul peab siis päris suur elamine olema big_smile Läksin kohe vaatama nettist millised need kiisud välja näevad big_smile Püha Birmat ma enamvähem teadsin aga Norra metskassi otsisn küll netist, Sa võiksid oma loomade kohta pilte panna (eriti muidugi kassidest).

Tervitusi,
Nelelt, Depsylt ja Suslikult

Thumbs up Thumbs down

Oi kui suur loomaaed teil kodus on! Väga vahva, aga kindlasti ka palju tööd ja vaeva nõudev.
Oleks tõesti tore neid ka pildi pealt näha.
Tervitavad Intšu, Kassu ja nende perenaine.:terv:

Thumbs up Thumbs down

Milline suur ja vahva perekond sul on!
Hakkab juba "Minu pere ja muud loomad" raamatut meenutama! Tahaks ka pilte koikidest tegelastest naha, voibolla paned pildialbumisse (mis siis kui on ka teistest loomadest, nemad siis nagu kiisude pereliikmetena)

Alexa ja Ben

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Nii tore oli lugeda, et sul palju loomi on. Kindlasti nõuavad nad kõik oma hoolt ja tähelepanu aga on ka väga suureks rõõmuks.
Jõudu ja jaksu teile.

Ps: ja pilte tahaks väga väga näha smile

Thumbs up Thumbs down

Jah, tõesti, ma polegi päris pikalt siia jõudnud - loomadega on meeletult tegemist olnud. Puurid ja sisustus sai liivahiirtele ja jänkudele uus ostetud, koerad said uued rihmad, kassid said uued asemed ja liivakastid, rotid said uued toidukausid ja vitamiinidega söögi. smile
Pilte lisan ka.
Frankist on pilte nii viie kuusena, kui ka aastasena.
Lissy\'st on pildid aastasena.
Nelly\'st on pilt vaid sellest, kui ta kaheksa kuune oli.
Haily\'st on pildid kahe kuusena.
Rottidest on pilte ühe aastasena.
Liivahiirtest on pilte igas vanuses. Nummerdasin need ära ka, mitte ei sättind nimede järgi.
Ühest jänkust on vaid poolik pilt, ja seegi pojana, teisest on ka päris pisikesena.

Album minu loomadest siis:
http://album.ee/album/455181/50136735
Vaadake, ja rääkige, kes on lemmik, ja mis parim pilt.
Aitäh! smile :s6ps:

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Meile lisandus üks collie kutsikas, minicollie kutsikas. Kutsika saime soov.ee\'st, ühed andsid ära, kuna kutsikas pidavat käituma ettearvamatult. Seega, siis tegelikult tahab see koer meeletult liikumist, mängimist. Kui sellel jõmpsikal igav on, siis ta närib ja hüppab muidugi, kuid eks see ole iga hüperaktiivse kutsika probleem ju. wink
Kutsikas on puhtatõuline, paraku paberiteta, ja ka kennelinime ei tea ma.
Kutsikas on hetkel kolmekuune, pildi lisan alla.
Sarana, hüüdnimega Sara, sündinud 17.august, 2008.

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Vaga armas kutsikas, minu enda esimene koer oli collie (ka punane, aga suurem), ning minu jaoks on nad alati vaga armsad, targad ja parimad!
Tore, et Sara teie juurde joudis! :terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Alexa
Vaga armas kutsikas, minu enda esimene koer oli collie (ka punane, aga suurem), ning minu jaoks on nad alati vaga armsad, targad ja parimad!
Tore, et Sara teie juurde joudis! :terv:

eks see ole muidugi siin parem koht, kui kodu, kus teda peksti. Mõtle, kahekuust kutsikat peksti vööga! Ülitugevalt, vahepeal ta ei andnud ennast üldse kätte. Kahe päevaga suutis õnneks aru saada, et siin ei tehta talle mitte midagi, sest see, mis tingimused ja olukord seal oli - oli kohutav!

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Meie pere täienes 6 pisikese kassipoja võrra - Haily pisikesed. Nüüdseks kõik broneeritud. smile

Täpsemalt räägitud neist poegimise juures. smile

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Super armas pere! Jõudu ja jalksu, nende hoidmisel ja hoolitsemisel :py:

Thumbs up Thumbs down

Kassipojad lähevad kõik 16.jaanuar laiali, täpselt siis, kui kahekuuseks saavad. smile
Ainult üks jääb meile - see on siis Zorro isiklikult. smile
Ehk siis neli kiisut jääb meile lõpuks kokkuvõttes. Haily, Nelly, Missy & Zorro.

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Njah ,  koertefoorumis pidi Sarana  labrador olema big_smile  Tegelikult on nii , et see tüdruk ise on öelnud, et tal pole loomi , kuna tal ei lubata . Niiet see jutt siin on väljamõeldis .  Koerafoorumid on tema lolli juttu täis big_smile  big_smile

Ühe kiisuga .

Kity ! :lein: :cry:

Thumbs up Thumbs down

Väljamõeldis?
Kui lugemist alustasin, siis muudkui imestasin, et nii palju toredadid loomi (eriti see Püha Birma), aga lõpp pani nüüd küll imestama yikes , et kas on see tõsi, mis eelnev kasutaja väidab?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Mina jäin ka kõike seda uskuma, aga kinnitust lisab ehk see link
http://www.koertekoda.ee/forum/viewtopic.php?p=355726&highlight=#355726
(aga selleks peab vist sisse logima...)

Thumbs up Thumbs down