1

Teema: Ussu & Mussu

Tere foorumipere!
Meie kiisukese täispikk nimi on Mustikas, aga tavaliselt kutsume teda ikka Mussu`ks. Muidugi on tal tegelikult veel  sada erinevat hüüdnime.
Mussu on tänavalt leitud kiisupoiss. Ta oli siis mõnekuune kui ta leidsime. Vaene väikseke oli kukkunud maapinnast madalamal olevasse keldriakna avausse. Pikast appihüüdmisest oli tema häälest järel vaid abitu kähin. Kuulutustega otsisime algul ka tema võimalikku omanikku, aga tulutult. Ja nii saigi temast meie kiisu. :s6ps:
Nüüdseks on ta juba umbes 1,5 aastane.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ussu & Mussu

Alguses kui ta leidsime oli ta selline väike veel.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ussu & Mussu

Tere!
Te sattusite siis olema õigel ajal õiges kohas!:hyp: Ei taha mõeldagi, mis oleks siis saanud, kui kass oleks sinna jäänud...Aga nüüd vaatab pildilt vastu mõnus pehme nurruloom, nii armas.
Kas ta on teil ainuke loom?:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ussu & Mussu

Tere meiegi poolt, Mussu on vaga armas kassike! Nii tore, et te ta leidsite ja kodu pakkusite!
:pai:

Alexa ja Ben

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ussu & Mussu

Ta on meil ainuke jah, kuigi mu sõbral on üks Mussuga peaaegu sama vana (natuke noorem) siiamipreili, kes on mulle ka nagu oma kiisu, sest koos sõbraga käisime teda uude koju toomas ja olen tema kasvamist koguaeg kõrvalt näinud ning üleüldse temaga ka väga palju koos olnud. Mussu ja Gassu on ka parimad sõbrad. Mõlemad on toakassid ja viime neid tihti omavahel kokku, kord Mussu Gassule külla ja kord vastupidi ja oioi kus siis on möllu :twisted:
Siiamikiisu nimi on Gassu (täispikalt Gassius) ning ega Gassu eriti hästi muid elukaid omaks ei taha võtta, aga Mussuga on neil küll suur armastus wink
Üks pildike ka nende viimasest koosolemisest, kui Gassu taaskord Mussul külas oli. Pilt on klõpsatud pärast pikka möllu kui mõlemad olid lõpuks ära väsinud suurest tagaajamisest ja kukerpallitamisest. Mussu hoolitses Gassu eest nii ilusti, hoidis oma käpakestega Gassul kaela ümbert kinni ja pesi teda. Gassu oli nii rahul Mussu kaisus, ei liigutanud ka. No armsamat vaatepilti ei oskaks soovidagi...Mussu pesi ennast ja siis jälle Gassut..ja nii kaua-kaua kuni mõlemad unne vajusid.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ussu & Mussu

Vaga armsad on molemad ja see on kyll hasti, et nad omavahel klapivad!Eks kass ole seltskondlik loom ja tahab ka sopru omada. Tuhat paid nii Gassule kui Mussule

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ussu & Mussu

väga lahedad sõbrad sul mjau mjau!

Thumbs up Thumbs down