1

Teema: Tere ka punapea Gingeri poolt

Tere meie oleme siis kassiplika Ginger ja kiisuemme Kessu. Kassike saabus meie perre tänavalt ja seda täiesti hetkelise otsusega. Märkasin seda kassi tänaval, kui lapsele hoidja juurde järgi läksin, kus üks neiu teda söötis... Kuna mu tüdruk on lausa hull igasuguste loomade järgi, tahtis ta kiisule pai teha ja nii ma küsisingi neiult, et kas tohib tema kiisut paitada... Vastuseks sain aga et see pole tema kass, vaid juba pikemat aega seal hulkuv kiisu. See kassike võitis mu südame sekundiga, kui ta mulle otsa vaatas, sest tal on kõige imelisemat värvi silmad ja imearmas ümar näoke  Nii et kui ma hoidja juurest koju hakkasin poole tunni pärast minema ja kassi ikka veel sealsamas seismas nägin, astusin autost välja ja lihtsalt võtsin kaasa. Koheselt toimus reis loomapoodi, kust sai ostetud kõik kiisule vajalik. Muidugi oli kõhklusi, et kuidas ma nüüd temaga hakkama saan ja seda enam, et meil kodus ka väike beebi oli. Nüüdseks on ta meil elanud juba umbes 4 kuud ja ma ei kahetse hetkeksi, et ta niimoodi üles korjasin  Ta on hirmus hellik kellele meeldib sülle ronida, ennast sinu vastu hõõruda ja sinuga pikalt jutustada. Täidab ta ka koera ametit, sest võhivõõraste peale ta uriseb ja näitab hambaid  Lastega saab ta imehästi läbi ning isegi kui nüüdseks juba 10 kuune poisipõnn teda karvust vahest kisub või sabast tutistab kannatab ta viisakalt asja ära tõuseb kahele käpale, patsutab paar korda poisile käpaga pähe ja kõnnib saba püsti eemale. Ainus asi, millest ei saa kiisut ära harjutatud on see, et kui vannitoa uks lahti on kipub ta vanni oma hädasi tegema  Aga noh olgem positiivsed- vähemalt ei lase ta saapa või sussi sisse, mille avastamine poleks üldsegi lõbus  Nii et siis tervitused kõigile foorumlastele ja teie kiisudele. Loodame et võtate meid omaks ja saame sõpradeks 
:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tere ka punapea Gingeri poolt

Thumbs up Thumbs down

:wink:

Thumbs up Thumbs down

Tervutused Nelelt, Depsilt ja Suslikult!

Väga amas kiisu smile

Meil Suslik armastab vannis mängida ja magada. äkki peaksite liivakasti vannituppa panema?! Meil on nimelt seal, kraanikausi all kenasti ja kiisud ajavad oma asju ka seal.

Thumbs up Thumbs down

isegi kui kassi liivakast vannitoas on ta küll pissib liivakasti, aga suurema häda poetab ikka vanni... ei tea miks :S

Thumbs up Thumbs down

Tere tulemast foorumisse!

Nunnu kiisu, temas on vist ka tilgake pärslase verd, tore, et ta on teie südame võitnud!
:terv:

Thumbs up Thumbs down

ninnu on tal lömmis jah big_smile ja mega nunnu on ta küll big_smile eriti nüüd kui talvekarv hakkab ulema siis ta niiiii pehme :wink:

Thumbs up Thumbs down

Oi kui ilus ja armas kassike! Tore, et ta omale sellise hea kodu sai, on naha, et ta on leebe olemusega! Ja kasukas on tal toesti kohev, kohe tuleb tuju teda paitada! :pai:

Kuidas Ginger vannitamisse ja pesemisse suhtub? Kui jataksid vanni natuke vett, voibolla ta ei taha siis enam sinna minna? Minu kass kardab vett paaniliselt...

tervitades

Alexa ja Ben:terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ginger tundub olevat nagu briti lühikarvalise ja pärslase segu. Selline üliarmas, suurte oranzide silmadega.
Armastus esimesest silmapilgust! :s6ps:

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Palju paisi ka meie poolt ( Kerttu Ja pisike londu Robin ):)

Thumbs up Thumbs down