1

Teema: iseloom

" Pärsia kasse iseloomustab eelkõige rahulik ja tasakaalukas loomus. Nad on suurepärased lemmikloomad: sõbralikud, kuulekad, kannatlikud... Ontlikud ja hästikasvatatud, samas elavad ja mänguhimulised..."

Kas teie arvates peab see eelnev jutt ka paika?

meie kiisul kriimud silmad...

Vasta: iseloom

eelkõige nõustun sellega, et nad on elavad ja mänguhimulised. minu kiisule meeldib õudsalt meid ehmatada, st luurab kuskil  asja taga ja siis hüppab sealt välja ja võimalikult näo lähedale. veel meeldib talle jubedalt peitust mängida- meil käib kodamööda... kord otsin mina teda, siis jälle tema mind. igatahes käib korteris üks igavene ralli- eriti lahe on vaadata kuidas tal aega võtab et laminaaatpõranalt minema saada- käpad käivad all ringi:) mänguasjadega ta ise eriti ei mängigi- talle meeldib kui talle palli visata, siis ta jookseb sellele järgi , võtab hambusse ja peidab ennast ära ja ootab et teda otsima tullakse jnejne

tasakaalukad on nad ka- kui kutsuda kiisu nt sööma või mõnel muul põhjusel, siis ta ikka venib ja venib...

pahandust pole ta eriti teinud ja on piisand paarist korrast veepritsist, et ta aru saaks, et ei tohi - st kuulekas on ta küll- veel smile

imelik on see, et talle eriti ei meeldigi süles olla ja silitamise järgi hull ka ei ole- võibolla vara veel...

kui nt külalised tulevad, läheb ta üldse teise tuppa või on  eemal  ja piilub mis toimub.

siuke jutt meie tibist Bibi

meie kiisul kriimud silmad...

See iseloomustus peab täpselt minu Kissaga paika.
Aga Bibil on küll väga vahva iseloom :cat:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

See iseloomustus on üks osa minu Mariuse iseloomustusest:cool:, millele saan lisada väääga paljusid häid omadusi juurde. Kusjuures kui ma mõtlema hakkan, siis ei olegi eriti omadusi, mis oleks halvad või ta ei oleks mul kombekas. Hästi vahva tegelane ikka mul.
cool

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Iseloomustus läheb täpselt minu kassiga kokku wink

Thumbs up Thumbs down

Ma lugesin ka kuskilt, et pärslased armastavad, kui neid silitad jne . Minu Lucy on küll selline, et kui võttad kätte hakkab kohe mäuguma, et lase lahti jne . Kuid peale magamist tahab küll kätel olla . Vahel, kui lähen kööki / vetsu jookseb ta mu jalgade järgi ja püüab neid käppadega .

Thumbs up Thumbs down

Mul on colourpoint pärslane. Ta on ikka meganunnu iseloomuga. ei pea temaga üldse midagi riidlemagi. ta on megakannatlik, megarahulik, korralik ja puhas, et ainult on liivakasti teeb häda. isegi inimesed, kellele kassid ei meeldi, siis minu pärslane on siiamaani kõigile meeldinud:) ma olen temaga väga rahul. parema iseloomuga kassi annab otsida.

Thumbs up Thumbs down

minu Jessica on sõbralik,iseseisev ja mänguhuviline.
pahandust ei tee kunagi,ainult solvub,kui teda harjata püüan,sest talle ei meeldi see.
Kokkuvõttes on Jesssica minu talisman ja minu jaoks ääretult tähtis..
Nähes,et temaga on kõik korras tunnen,tundub elu väga ilus.

Thumbs up Thumbs down

9 Viimati muutis annyka2 (17.08.2010 19:31:12)

Nõustun selle iseloomustusega täielikult.

Just selline meie pärslase preili ongi.
Kuigi perepoeg teda vahel sakutab ei ole kass kordagi teda löönud.
Kui külalised saabuvad siis läheb ta teise tuppa oma pessa ja väljub sealt alles siis, kui suurem sagin on vaibunud või peale külaliste lahkumist.
Mängida armastab väga.
Poeb koos minuga magama aga sülle eriti ei tule. Vahel harva siis, kui üksi diivanil telekat vaatan.

Thumbs up Thumbs down

No ma ei tea kui mänguhimulised nad ikka on , meie Depsy on daam kellele meeldib akanalaual magada ja õhtuti aknal värsket õhku hinnata. Mängida ei armastanud kuni steriliseerimiseni üldse, peale seda on hakanud ka mängima ja Suslikuga vahest tuuritavad mööda tuba, kuid enamasti siiski rahulik, vaikne ja mitte mänguhimuline, kuulekas ja hea kuulaja (tajub hästi tujusid), ja vahest poeb kaissu kui telekat vaatan.
Suslik on seevastu jahimees, mänguhull ja tähelepanunõuslik ning häälekas, aga mitte kuulekas - tal on suva kuid teda kutsud, tuleb siis kui tema tahab. Koju saabudes tervitama ei tule, aga puhtuse hull on küll. Kui Depsy ei viitsi vahest liivakastis kraapida, siis Suslik tuleb varsti ja matab kõik liiva alla. smile

Thumbs up Thumbs down

Nunnud ja korralikud on nad küll,aga minu Creme on lisaks kõigele ka natuke kuri,võõrad kohe üldse ei või näppida,süles pole ka eriti kunagi meeldinud olla,väga iseteadlik ja uhke kass. Samas tean ka ühte pärslast,samast pesakonnast muide,kes pannakse teise tuppa kui külalised tulevad,nad kutsuvad teda naljatades dobermaniks.Aga oma pere liikmetega Cremel probleeme pole,on ikka meie armas kaisukaru.

Thumbs up Thumbs down