1

Teema: Bibi Scarlett ja perenaine Cegne

Tere meie poolt. :s6ps: Oleme mõnda aega siin foorumis ringi käinud, aga pole veel ennast tutvustanud. Bibi Scarlett on 4 kuune pärslane, kes sattus minu juurde täna sellele samale foorumile. Soovisin siiamilaadset kassi ja Bibi eelnev omanik võttis minuga ühendust. Bibil on mask ja tumedad käpad nagu siiamil, aga pikk pikk karv ja kaval loomus. Algselt oli tema nimi Bibi, aga lisasin sellele omalt poolt Scarletti.  Lisan ka mõne pildi Bibist.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Bibi Scarlett ja perenaine Cegne

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Bibi on vaga ilus kass, see varitsuse pilt on toesti hea, valis omale enda sarnase varvusega paiga! Ja vatijopest on mul lausa kahju, ega see vist hasti suurt kambakat yle ei elanud...

Tervitusi Beni ja Alexa poolt!
:terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Aitäh Alexa ja Ben. Vatijope õnneks jäi seekord terveks, kasutati ainult lamasklemiseks smile

Thumbs up Thumbs down

Selge.  Igatahes jaab vist igayks Bibikese saba imetlema, kes kylla tuleb. Ei tea, kas ta ise ka aru saab, et saba eest rohkem hoolitseda, mul endal on lyhikarvaline kass ja paar keeletommet aitavad talle kyll, et saba jalle ilus oleks, parslastel on see pesemisprotseduur kindlasti pikem?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tere!
Tõesti, väga ilus kass on Bibi Scarlett, mulle meeldib see, et saba on tumedam, keha heledam. Kirjuta ka hoiukassidest lähemalt!
Intšu ja Kassu perenaisega.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Hoiukassid olid kolm umbes kahekuust kassipoega, Sirius, Metha ja Mustik,
kelle ma kontori ligidalt konteineri alt leidsin, kaks emast ja üks isane. Esimesene öö nendega oli unetu, sest nad ei söönud ise ja nutsid, ehk siis arvatavasti otsisid oma emmet. Kussutasin neid kõiki kordamööda ja püüdsin mitte välja teha solvunud Bibist kelle kööki panin, et neid mitte esialgu kokku lasta. Kassid olid tänavalt ja kes teab mis haigused neil oleks võinud olla. Õnneks midagi halba ei olnud, tegin neile ussi- ja kirbukuuri ja hakkasin aktiivselt kodu otsima. Kuskil peale 9. päeva lasin nad ka Bibiga tutvust tegema, esialgu ainult sel ajal kui ma kodus olin ja pärast kui nad juba sõbralikumalt läbi said siis lasin nad päris kokku.
Bibi alguses urises ja susises nende peale, aga lõpuks hakkasid nad ettevaatlikult kõik koos mängima. Lõpuks Bibi neid siiski päris omaks ei võtnudki, aeg ajalt mängis nendega, aga enamjaolt oli selline üleolev ja salakaval nende suhtes.Nad olid minu juures ligikaudu kuu ja siis leidsin neile toredad pered. Siit saab ka nende pilte vaadata: http://fotoalbum.ee/photos/cegne/sets/578453

Thumbs up Thumbs down

Tänan Intšu ja Kassu...

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Tegusad kassid! Loevad raamatuid, hammustavad jne. Vahva turnimispuu paistab sealt - kas sellest üleni ka pilti on?:hei:

Thumbs up Thumbs down

:terv:
See teema on mul kogemata kahe silma vahele jäänud. Endamisi imestasingi siin, et oled päris aktiivne liige, aga tutvustavat teemat polegi.
Bibil on tõesti uhke kasukas nagu ühel õigel pärslasel ikka olema peab. :wink:
Tore, et võtsid vaevaks kodututele kiisukestele kodu otsida. :kal:
Tervitused ka minu poolt!

Thumbs up Thumbs down

Nad olid jah suured võrukaelad, kes kõike koos tegid. Lõpuks mõtlesin et võiks Siriuse endale jätta, et Bibil oleks kah seltsi kuni ma tööl olen, aga sõbranna tütar sattus temast vaimustusse ja peale suurt ema käest palumist ja lubamist olla parim sõber Siriusele, andsin ta neile. Nüüd on Bibi mul kodus üksinda. Kui töölt koju lähen siis teeb sellist kräuksuvat häält ja poeb sülle. Enne kui Sirius oli, ei saanud Bibit mitte steps sülekassiks pidada, nii isepäine oli teine smile

Panen ronimispuust kah väheke parema pildi.

Aitäh Hharak!

Thumbs up Thumbs down

Igatahes tore, et kiisuke omale kodu leidis. Voibolla tuleb monikord sobranna koos temaga teile kylla, siis saavad nad taas koos nende uhkel manguvaljakul madistada.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Käisime ise sõbrannal külas, kassid tundsid vist üksteist ära, sest mingisugust võõrastamist küll ei olnud, mängisid koos. Sirius on nii suureks kasvanud, selline graatsiline kassike suurte suurte kõrvadega. Igatahes on mul ka väga hea meel, et suutsin neile kõigile toredad kodud leida smile

Thumbs up Thumbs down

Mõned nädalad tagasi jõudis meie juurde hoiukass Tabasalust, kelle me üksmeelselt lihtsalt Kassiks ristisime. Kass on emane umbes pooleaastane nurrumasin, kelle lemmiktegevuseks on Bibit kiusata ja kõik mänguhiired ja pallid tema eest oma kasti viia.
Esimesed päevad hoidsin neid eraldi tubades, kuna nende läbisaamine piirdus ainult urisemise ja susisemisega. Mida aeg edasi seda paremini nad läbi saama hakkasid. nüüdseks nad müravad koos, aeg ajalt tuleb ka kerget nendevahelist kurjustamist ette, sest hoikass on väga aktiivne, aga Bibi rohkem selline laiskloom.
Panen ka mõned pildid üles nende mänguvõtetest ja Kassist endast.

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Unustasin lisada, et kellel soovi, siis Kass otsib omale püsikodu.

Thumbs up Thumbs down