Teema: Kassi riided

Tere mul on kodus ilus kassike kuid kas kedagi on tartust ja oskaks ütelda kust odavalt midagi kassile selga saab ja kassi korvike või vood kus ta magada saaks. Kas tartus on kusagil kauplust kus neid müüakse ja et oleksid odavamad.
On nooreke küllalt ja emane nimi Lisette. Üleni hall ainult käppade juurest ja kaela alt valge 

:s6ps: :syda: :terv:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi riided

Ainus koht, kus olen loomariideid näinud, on Sõbrakeskuses asuv Loomakauplus aga ma ei usu, et seal nüüd need väga odavad ka on, sest see on zookauplus mis müüb kvaliteettoitu jne.

Thumbs up Thumbs down

Tere, ise olen tallinnast, ja olen doni sfinkis kassi omanik, mu kass on kiilakas nagu teada on, ja et mu kassile oleks soe kodus talvel või kui suvel õue koos läheme siis ma ise heegeldan temale riided.

Kui huvi on siis võiksin sinu kassi jaoks ka heegeldada. pilte võid näha www.kiisu.ee/kass/killah

hinna suhtes, päris kallis küll ei ole, kui huvi on siis anna teda) siis või siis mu mailile rina@mostwanted.ee:lill:

Thumbs up Thumbs down

Tere, ma tegelen kiisudele riiete tegemisega. Kui olete huvitatud siis vaadake "Kassidele riided" minu blogisse 10. augusti paiku. Riputan sinna üless Riiete näidiseid ning kui olete huvitatud siis võime edasi arutada.
Muidugi kui soovite hinnaklasse nö vaadata siis võite minna ja praegugi vaadata.:D:) Hinnad hakkavad 1 kr - 50 kr-ni:)( odav võimalus)
Ning kui on uusi ideid või mõtteid siis kirjutage blogisse:) ning teatage ka sõpru kes sooviksid oma kiisule riideid saada:)