1

Teema: Koer ja Kass

Niisiis..Mul endal on 11 aastane rottweiler kodus olemas ja juba pikemat aega otsin endale kiisu ( tahaks Scottish foldi ,aga kuskilt ei leia sellist praegu millist tahaks.. nii et läheb vist ostuks Britlane , kes on 5 kuune emane kiisu ).
küsimus seisneks siis selles, ega kellelgi pole kogemusi sellise olukorraga. ma ise arvasin et kui saan u 2 kuuse kiisu, siis lihtsam harjutada kui 5 kuust juba.. oma koer nagu pole iial kassiga koos eland ja väljas ajab neid heameelega taga:P nagu koerad ikka:) kartus on ikkagi nagu, et kiisu juba nii vana on..aga ega ma ei tea kas see loeb v ei..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Koer ja Kass

Minul on olnud nii, et mõlemad kassid olid siis juba olemas, kui majja ilmus umbes kolmekuune mõmmi ehk kutsikas Mr.Patrick.
Oi, kuidas kassid sisisesid ja susisesid ta peale. Nad ei saanud ju õigesti arugi, kes see tegelane on!
Mingi karvapall muudkui hüppas ühelt käpalt teisele ja klähvis arusaamatult.
Siis aga said vist kassid aru, et nad ei pääse sellest monstrumist ja et ma olen sellesse mõmmisse jäädavalt ära armunud ja ta ei lähe kuskile enam ja TULI leppima hakata. big_smile Nüüd siis on nii - hommikul äratab mind kõigepealt Marmalade, kui mae i tõuse, siis kutsutakse appi Ladie ja kui see ka ei aita, siis tuleb Patrick ja ma tõusengi. big_smile Vabatahtlikult lausa. :laugh:

Aga harjutama pidin neid tasakesi, esialgu hoidsin neid eraldi toas ja lasin kokku teatud aegadel, kui ise juures olin ( teades, et mõmmi ei lähe hoogu ja kassid väga vihaseks, big_smile )

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down