1

Teema: Halwad kombed

Kiisupojale meeldib laua peale hüpata, kuidas seda talt ära keelata????

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Halwad kombed

Maha lükata. Keelata ka sealjuures teda kurjemal toonil ja nii iga kord. Ta hakkab katsetama iga kord kas võib, kuid lõpuks saab ehk aru ka smile

Thumbs up Thumbs down

Veeprits on ka võimalik. Nii kui hüppab siis surts vett. Hoia prits läheduses.

Muidugi on üsna kindel see, et kass hakkab ikka laua peal käima, aga siis kui sind ei ole silmapiiril.

Kass teeb ikka nii nagu tahab:cool:

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu on kohe saamas kahe kuuseks. Käib ilusti oma liivakastis...siis kui on päev, või valge või kui min a juures olen. Aga öösel millegi pärast ei leia liivakasti üles ja kakab teleka taha sad .  Liivakast on muidu esikus...esiku ja elutoa vahel ust pole, on ainult ava. Kas ma pean sinna barjääri ehitama, et ta elutuppa öösel ei pääseks? Olen kuulnud , et alguses tuleb harjutada kiisusi yhes toas liivakastis käima. Aga kui ma ta yhte tuppa jätan, siis ta leiab iga kell liivakasti yles, isegi öösel, niiet sellega mul teda õpetada pole mõtet. Ei saa aru mis jama on kui ta muidu öösel liivakasti ei leia. Kas korter tundub talle suur ja ta on segaduses??? sad:roll:

Thumbs up Thumbs down

Sinna kus ta korra juba oma häda teinud on jääb ju lõhn maha ja ta läheb sinna ikka ja jälle tagasi, kuni see lõhn seal on. See tuleb korralikult puhtaks pesta, soovitavalt  mingi lõhnaga kokku teha mis kassile ei meelid - mandariin, apelsin, sidrun.
Võib olla talle ei meeldi ka oma hädasid samas liivakastis ajada, ka selliseid kasse on olemas smile

Thumbs up Thumbs down