1

Teema: Kass EI SÖÖ ühtegi kuivtoitu

Tere!
Ma olen tõesti hädas, minu aastane kass ei söö ühtegi kuiva toitu. Mitte ühtegi, mis meil on poodides/ lemmikloomapoodides / kliinikutes on saada. Äkki keegi oskab mulle nõu anda. Lemmiktoitudega segamine/ kassi mõnepäevane dieeditamine ei aita. Tänan vastajaid!:vs:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass EI SÖÖ ühtegi kuivtoitu

Mida ta siis seni söönud on?

Meil on ntks nii et Scottyle ei meeldi krõbinate lõhn ja siis ta ei söö neid mis talle lõhna poolest kohe üldse ei meeldi.
Üks võimalus on kindlasti krõbinadi leotada ja segada tema lemmiktoiduga, siis ei saa ta ehk aru, sest kõik on vedel. Ka on võimalus et ta lihtsalt ei oska neid süüa kui ta kunagi krõbinaid saanud ei ole - ntks tunduvad tema jaoks liiga kõvad.

Thumbs up Thumbs down

Kui ma kassi võtsin, oli ta siis 2-kuune ning oli toidetud ainult värske räimega. Ma andsin esialgu ka neid, kuid kass peab ju sama mitmekesist toitu. Nüüd ainuke kassitoit, mis läheb on Applaws`i konservid, siis delikatessviinerid, doktorivorst, toores sealiha (mõnikord), hapukoor, piim (natuke). Aga põhiliselt ikkagi 1 purk neid konserve päevas. Miks tahaksin kuivtoitu anda, sest arstid iga kord rõhutavad seda, teiseks ma ei saa isegi paariks päevaks kuskile ära sõita ning kolmandaks Applawsi konservid on kallid.

Thumbs up Thumbs down

Aga sa võiksid ju proovida nii et leotad krõbinad ja segad siis selle konserviga ja siis hakkad lihtsalt leotatud krõbinaid andama, seni kuni ta harjub maitsega. Ja siis lõpuks jätad kuivad krõbinad ette.
Ma ei tea muidugi kuidas see õnnestub aga võib ju proovida... smile

Thumbs up Thumbs down

Proovima ikka peab! Tänan nõuannete eest!:s6ps:

Thumbs up Thumbs down