Teema: andke nõu vanale kasvatamatule kassile kommete õpetamisel

Tere! Mure on siis järgmine: võtsime endale umbes kuueaastase kõutsi, kel pole ilmselt kunagi kodu olnud. Vaene vennike kannatas ülemiste hingamisteede haiguse all, nii et nüüd pole tal ei haistmist ega häält. Seega on hädasid koguni mitu. Esiteks: kass tahaks nüüd hirmsasti kogu aeg toas olla ega kipu üldse välja küsima, seda ka mitte oma hädade õiendamiseks. Teiseks - liivakasti teeb oma häda üldse ainult siis, kui see satub tema asukohale mugavalt lähedal asuma. Kui ei, siis kõlbab kõik: diivan, laudpõrand, vaip. Kui olen tema pahategemisele otse peale sattunud, olen veega pritsinud. Kas see on õige tegu? Ja kolmas osa murest - isegi kui mehike kasti peale satub, ei kaabi ta oma istungi produktile peale. Kas see võib olla sellest, et ta ei tunne lõhna? Kassiomanikud, palun andke nõu, kuidas sellele kassipurakale kombeid õpetada. smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: andke nõu vanale kasvatamatule kassile kommete õpetamisel

Ma arvan et ta ei käi liivakastis ka sellepärast et ta ei tunne lõhna. Ja pealekraapimine on kohe kindlasti sellest tingitud. 

Olete te kindlad, et ta ei tunne lõhna? sad

Thumbs up Thumbs down

Loomatohter ütles jah, et ilmselt pole peale hääle ka haistmist. Ta oli enne meie juurde sattumist seda hingamisteede haigust üsna kaua põdenud, sest häält pole tal üldse. Kui näu teeb, ajab suu pärani, kuid välja tuleb ainult sooja õhku. Veidi mingit kiginat on ka siiski kosta.  Selle poolest oleks nagu ideaalne korterikass ühesõnaga: ei lärma kohe sugugi.:)

No ja tohter arvas hääle asjast lähtuvalt, et küllap on ka haistmisega pahad lood.

Thumbs up Thumbs down

Njah siis saab teil raske olema:S Haistmist saate muidugi kontrollida juba lihtsalt vorstitükiga, kui ta sellest ikka välja ei tee siis tal pole haistmist.

Thumbs up Thumbs down