1

Teema: Kessu kiisu

Tere !
Olen jälginud juba kaua teie foorumit ja otsustasin ka meid kiisuga veidi tutvustada. Kiisu nimi on Kessu, ta on emane 1,5 kuune kassi-kiisu. Me võtsime kiisukese Talinna loomadevarjupaigast wink Seal oli tohutult palju kiisusud nii suuri kui väikesi, me võtsime kõige väiksema, kahjuks jäi temast sinna maha ka tema õeke sad
Kessu on nii võrd väike et 90% ajast ta magab, käib söömas ja joomas ja siis jälle magama, mängida ta veel üldse ei taha. Talle meeldib väga istuda õlal, isegi jääb magama nii tongue Mul on ka mõned  pildid olemas, head vaatamist wink

http://www.pilt.ee/ljubtsik

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kessu kiisu

Issand kui armas! smile
see pilt on nii jubelahe, kus ta märg on tongue
kuidas ta muidu pesemist talub?
meie kassid kriibivad küll igal juhul käed lõhki, aga õnneks pole olnud rohkem vaja neid pesta ka kui korra.
aga hästi ilusat värvi karv on su kiisul, ma ei saagi täpselt aru, on see must ja hästi läikiv või mingi kirju kasukas?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kessu kiisu

Pesemist ta ei oska karta lihtsalt veel wink ta ju väga väike veel, ainus mida ta püüdis teha - oli põgeneda sügavast vannist, aga see ebaõnnestus tongue
Kasil on tõesti huvitav värvus smile, ta käpad, saba ja nägu on musta värvi aga selg on musta ja halli segu. Tal oleks justkui sametine karvkatte veidi kräsune isegi. Sellest ka pildid sellised, nagu oleks läige.

Thumbs up Thumbs down