Vasta: kass u. 4 nädalasena uude koju

Algselt postitas: pätukas
kas sa hhelena tead yldse kellega sa niiviisi räägid? sinu kõnepruuk tõesti näitab kui ebaküps sa oled. miks uputamisele kui kassiema omanikud on juba kuu aega kassipoegi hoidnud ja nüüd hakkavad äkki uputama ja teist kuud enam ei saa hoida???? uputatakse siis neid kasse kes väidetavalt söövad juba ise? kas selle eest võib ju isegi karistada loomade julma kohtlemise pärast? kas arvad et Ronja on yles kasvatanud sadu kassipoegi ja ei tea kassi kasvatamisest midagi ja sina oma 2 kassipoja kogemusega tead kõike?? ja arvad tõesti et kassil on 9 elu??:roll:

arva mida tahad, pole minu mure. kui sa kuulnud pole siis kassil on 9 elu, või oled omadega päris metsas. meil vana kass on küll kakelnud ja isegi rõduaknast välja hüpanud aga siia maani elus. nii et räägi veel et pole rohkem elusi kui inimestel. see mida ronja teeb, sellest on mul täitsa savi, niiet kui sa kavatsedki mulle ronjast rääkida siis ära ennnast sellega vaeva sest mul on temast ükskõik.

üks kiisu on hea, mitu tükki kohe palju parem

Algselt postitas: hhelena

kas sa hhelena tead yldse kellega sa niiviisi räägid? sinu kõnepruuk tõesti näitab kui ebaküps sa oled. miks uputamisele kui kassiema omanikud on juba kuu aega kassipoegi hoidnud ja nüüd hakkavad äkki uputama ja teist kuud enam ei saa hoida???? uputatakse siis neid kasse kes väidetavalt söövad juba ise? kas selle eest võib ju isegi karistada loomade julma kohtlemise pärast? kas arvad et Ronja on yles kasvatanud sadu kassipoegi ja ei tea kassi kasvatamisest midagi ja sina oma 2 kassipoja kogemusega tead kõike?? ja arvad tõesti et kassil on 9 elu??:roll:

arva mida tahad, pole minu mure. kui sa kuulnud pole siis kassil on 9 elu, või oled omadega päris metsas. meil vana kass on küll kakelnud ja isegi rõduaknast välja hüpanud aga siia maani elus. nii et räägi veel et pole rohkem elusi kui inimestel. see mida ronja teeb, sellest on mul täitsa savi, niiet kui sa kavatsedki mulle ronjast rääkida siis ära ennnast sellega vaeva sest mul on temast ükskõik.

ja muide, hilja juba öelda, sest kkassi saame ülehomme juba kättte:twisted:

ja muide, hilja juba öelda, sest kkassi saame ülehomme juba kättte:twisted:

aja enam pole vaja vastata ja teema võib lukku panna big_smile :taba:

kas on õige võtta kass 4 nädalasena (umbes), kui ta joob veel emapiima ?

miks siis küsisid kui vastata ei tohi?? kui tahad ninnunännutamist siis küsi kutsu.eest või kiisu.eest!
edu sellele õnnetule kassipojale, kelle tulevane omanik arvab et kassil on 9 elu!!!:roll:

Thumbs up Thumbs down

kas on õige võtta kass 4 nädalasena (umbes), kui ta joob veel emapiima ?

miks siis küsisid kui vastata ei tohi?? kui tahad ninnunännutamist siis küsi kutsu.eest või kiisu.eest!
edu sellele õnnetule kassipojale, kelle tulevane omanik arvab et kassil on 9 elu!!!:roll:

kui sa juhuslikult lugeda ei oska siis eelmine postitus ütles et teema võib lukku panna, sest sain vastuse kätte ja MITTE TEIE KÄEST! . kas sa hakkad nüüd kutsu.eed või kiisu.eed solvama et need on halvad kohad, ja et see on nagu mingi kiisu taevas vms. ära nüüd nii sarkastiline ka ole. minuarust ei ole ta nii õnnetu midagi kui saab endale uued 4 sõpra kellega ka mängida.:s6ps:  kui enamus inimesi arvavad et kassil on 9 elu , kas siis on kõik \'õnnetud kassipojad\'. mina arvan et sina oled see kogenematu siin kes tuleb suvalt sõimama kuigi sinuga me üldse ei suhelnudki.

ei uskunudki, et nii labaseid ja kasvatamatuid lapsi Eestimaal on. Ja kirjaoskamatuid pealekauba. Ja samas juba ülbikud. Kui maal elad, kas siis koolis käima ei peagi? Nii eladki metslasena metsas. Kahju muidugi kassipojast.
Ja selle teema võiks tõsta hoopis läbu alla.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Ronja
ei uskunudki, et nii labaseid ja kasvatamatuid lapsi Eestimaal on. Ja kirjaoskamatuid pealekauba. Ja samas juba ülbikud. Kui maal elad, kas siis koolis käima ei peagi? Nii eladki metslasena metsas. Kahju muidugi kassipojast.

esiteks, ma ei ole laps, ja teiseks pole sul õigust tulla teisi kritiseerima, vaata kõige pealt ennast. ega see kui ma linnast natukene väljas elan ei tähenda et ma kohe maal elan . vaata ennast metslane, kas sul häbi pole et tuled teisi sõimama, ilma et sa teist teaksidki. mul on sinu kassidest kahju et neil nii sitt kasvataja on. kindlasti istuvad kokguaeg näljas ja ukse taga sest sina vahid koguaeg silmad punnis arvutit. kas sul häbi pole ?

Kuulge rahunege maha. Pole mõtet siin sõimelda, see ei enna kummalegi poolele midagi.
Mina ütlesin et kassil on 9 elu, püüdes sellega lootust tuua, et kassipoeg ei saa kahe nädala jooksul peale ussirohu andmist ja enne vaktsineerimist mingit haigust. Kusjuures see on vanarahva väljend, et kassil on 9 elu, nii et iga inimese vaba tahe kas ta usub seda või ei. Keegi ei arvagi, et kass nüüd ilma abita peaks jääma/jääb.
Kui inimene tahab abi pole teda mõtet ju ründama hakata vaid mõistlikult asja suhtuda ja vastata kui on miskit asjalikku öelda mitte hakata maha tegema. See portaal on minu teada nõu ja jõuga abiks olemiseks, mitte kritiseerimiseks ja maha tegemiseks.

Thumbs up Thumbs down

esiteks, ma ei ole laps, ja teiseks pole sul õigust tulla teisi kritiseerima, vaata kõige pealt ennast. ega see kui ma linnast natukene väljas elan ei tähenda et ma kohe maal elan . vaata ennast metslane, kas sul häbi pole et tuled teisi sõimama, ilma et sa teist teaksidki. mul on sinu kassidest kahju et neil nii sitt kasvataja on. kindlasti istuvad kokguaeg näljas ja ukse taga sest sina vahid koguaeg silmad punnis arvutit. kas sul häbi pole ?

Mina arvan, et kõige rohkem peaks häbi olema antud juhul teil, hhelena. Sellises vanuses peaks sõnu oskama valida ning aru saama, et foorumlased vaid püüdsid asja(millest sul vale arusaam on) selgitada ning sulle ka nõu anda. Kuid seejärel hakkad sina hoopis vastajat(Ronjat) sõimama. Ronja on hetkel küll väga kannatlik ja viisakas olnud. Ning samuti võib ta öelda, et sina tema kohta midagi ei tea. Kust sa võtad, et Ronja kassid on kogu aeg näljas ja ukse taga ning ta ise samal ajal istub arvutis? Oled väga paljudest asjadest valesti aru saanud ning Ronjat alusetult süüdistanud!

Vabandust :tv: pärast, kuid ei suutnud enam keelt hammaste taga hoida.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: hharak

Mina arvan, et kõige rohkem peaks häbi olema antud juhul teil, hhelena. Sellises vanuses peaks sõnu oskama valida ning aru saama, et foorumlased vaid püüdsid asja(millest sul vale arusaam on) selgitada ning sulle ka nõu anda. Kuid seejärel hakkad sina hoopis vastajat(Ronjat) sõimama. Ronja on hetkel küll väga kannatlik ja viisakas olnud. Ning samuti võib ta öelda, et sina tema kohta midagi ei tea. Kust sa võtad, et Ronja kassid on kogu aeg näljas ja ukse taga ning ta ise samal ajal istub arvutis? Oled väga paljudest asjadest valesti aru saanud ning Ronjat alusetult süüdistanud!

Vabandust :tv: pärast, kuid ei suutnud enam keelt hammaste taga hoida.

MIDA IGANES! TEEMA LUKKU:taba:

Väga nõme käitumine. Üliloll arvamus, et Ronja ei tea kasside kasvatamisest MITTE MIDAGI, kui ta on kasvanud üles sadu kassipoegi, ning Sina, kes olevat oma jutu järgi kasvatanud üles KAKS väga õnnelikku kassi. Sõnu pole. Tunnen vaid kassile kaaasa.

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down