1

Teema: Lutsutamine?!

Mure siis selline:
Saime 5 päeva tagasi kassipoja, kes on umbes kuu ajane. Kõik on muidu korras sööb ja käib liivakastis ja magab oma pesas.
Talle meeldib olla õla peal keras, seal vist soojem kui mujal... ja nüüd on tekkinud komme, et tahab hakata lutsutama õla pealt..läbi pluusi. See vist pole nagu väga õige asi tundub..või on selles asi et ta ema juurest liiga vara ära võetud?
Mida peaks ette võtma?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Lutsutamine?!

No kassipoja peaks emast lahutama alles siis kui ta on umbes 2 kuune, mitte varem, sest siis suudab ta üksi ilusasti hakkama saada ja emast kergemini võõrduda. Võib olla arvab ta õla peal olles, et on ema juures (inimestel on ju reeglina juuksed ja need meenutavad talle ema karvu big_smile).
Meie Scottyl on ka kusjuures komme nö näkku ja õla peale ronida. Oleme lihtsalt keelanud teda aga ta üritab ikka ja jälle.

Thumbs up Thumbs down

Aga kas ma peaksin siis laskma lutsutada...või just kohe kui ta üritab lükkan eemale?
Kas see võib talle külge jäädagi et kui õlale tuleb hakkab kohe lutsutama..?

Thumbs up Thumbs down

Mina sain ka oma kiisu 1-kuuselt,pikali olles käis ta mu juustes lutsutamas.Ei lase tal lihtsalt lutsida,minu kiisul läks see 4 päevaga üle.

Thumbs up Thumbs down

Meie keelame kohe, ja ta saab ari kui öelda lõpeta.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu lutsutas ka padja nurka ja ka koera karvu:cool:, aga tal läks see ise üle, kui suuremaks sai! Keelamine ja ära lükkamine ei aidanud, aga eks ta on selline isepäine kass - teeb nii nagu ise tahab:D

Thumbs up Thumbs down