Teema: Siim palub loomasõprade abi

Siim on isane kiisu, kes on räsitud karmist tänavaelust. 14. juulil päästsime ta tänavalt ja viisime loomakliinikusse. Praegu on Siim tohtrite valvsate pilkude all.

On näha, et kiisu vajab põhjalikku arstiabi. Selleks vajame me aga lahkete annetajate abi. Peale arstiabi vajab Siim ka hoiu- või päriskodu pakkumisi.

Siimust näeb pilte Loomade Vabatahtlike lehel.

Siimu saad Sa toetada tehes annetuse ELS kontole 10220023863010 märksõnaga: "Päästa loom". Iga väikseimgi toetus on abiks.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Siim palub loomasõprade abi

Siim on umbes 2 aastane isane kiisu, kelle leidsin tänavalt suhteliselt kehvas seisus. Ta oli endale kratsinud seoses lestadega haavad ja nägu oli paistes. Nüüdseks on kiisu paranenud. Uus karv on kasvamas ja lestadest on jagu saadud. Kui ma ta kliinikusse viisin, siis ei olnud tal peaaegu üldse vurre. Needki kasvavad tagasi. Kiisul oli lisaks kõigele muule ka varbaluu murd kuid kuna see oli vana, siis arvas loomaarst, et pole mõtet lahti lõigata. Kiisul on ilusad valged hambad. Kiisu on kastreeritud ja enne uute koju minekut saab ka vaktsineeritud ja kiibitud.

Siim on endiselt pelglik (ta elab kliinikus ja arstidel ei ole olnud aega temaga mängida), kuid ta ei ole inimeste suhtes agressiivne. Kui ta leiaks endale pere, kes temaga tegeleks igapäevaselt, siis saaks kiisust armas silmarõõm. Arvame, et Siim sobiks väga hästi näiteks tallu hiirepüüdjaks. Kui me lähiajal kiisule kodu ei leia, siis peab ta kahjuks naasma tänavale.

Lisaks soovile leida Siimule uus kodu kogume annetusi, et katta ravi- ja hoolduskulusid. Annetuse saab teha Eesti Loomakaitse Seltsi kontole 10220023863010 märksõnaga: "Päästa loom".

Palun andke märku kui saate Siimu aidata uue koduga - ootan meili (triinu18@hotmail.com) või kõnet (53583726).

Siimust näeb pilte Loomade Vabatahtlike lehel - http://www.otsibkodu.ee/v/kass/siim/.

Thumbs up Thumbs down