Teema: Gogglebox Doggie

Tere, juba mõni nädal olen käinud sel lehel  kuid olen täiesti võõras. Loodan,et leian siit palju tuttavaid ja saan siit vajadusel abi:)

Kopeerin siia siis tükike tema iseloomustust ja tutvustust Kiisu.ee´st kus ta sai Nädala Kassiks.

Tutvustus
Gogglebox Dogie ehk lühidalt Kutsu sai minujuures kodu 1. augustil 2007. Nime sai ta oma algse perenaise järgi kelle hüüdnimeks ma just selle samuse panin.Gogglebox Dogie tähendab umbkaudu tõlkes " Televassu"

Räägi lähemalt oma perekonnast, kes neist on sinu jaoks kõige kallim tegelane?
Mul on hästi tore suur pere. Peale inimeste on mu peres veel suur Bernhardiin Ciccerone ,kellega ma saan ideaalselt läbi ning isane kass Titi-Miisu, kelle mina õpetasin mängima. Loomulikult kõige kallim mulle on minu perenaine, ta polegi nagu perenaine,ta on pigem nagu emme või parim sõbranna. Igatahes tema on minu Kõige-Kõigem, me teeme peaaegu kõike koos.

Mis on Sinu viis parimat omadust?
Mõistvus, kavalus, intelligentsus, kuulekus ja lisaks sellele olen ma sarmikas ka

Kui Sa võiksid endale soovida supervõime, siis mis see olla võiks?
Ma ei tea kas see läheb nüüd supervõime alla ,aga ma tahaks jubedatlt osata haukuda.Võib-olla selle pärast, et nimi mul on juba "Kutsu" ,käitun nagu koer, jalutan nagu koer, aga ainult haukuda ei oska. Kui seda ka oskaks, siis võiksin ma end Kutsu.ee´sse ka kirja panna

Mis on Sinu lemmikajaviide?
Mängimine, kindlasti mängimine. Kui ma pisike olin ,siis suur kass ei tahtnud minuga mängida, noh,seda ka muidugi et ta ei osanud,aga ta kartis haiget ka teha.Kui ma suuremaks sain siis ma õpetasin ta mängima ja nüüd me võime päevad läbi toas ringi kappata ja üksteist kiusata. Peale selle meeldib mulle uksi avada- see on nii põnev, mõtled kas nüüd keegi ootab pahase näoga ukse taga või mitte, nagu närvide mäng. Mulle meeldivad ekstreemsused.

Kirjelda oma tavalist päeva?
Ärkan hommikul kell 7.00, perenaisega ühel ajal. Siis ma saan süüa ja teen muud vajalikud toimetused ära. Siis ma ajan pereaisega niikaua juttu kui saan,käin perenaise kannul kuni ta kooli läheb.Siis ma saan terve päeva mängida ja pahandusi teha. Siis mingi aeg tuleb perenaine koju ja me käime jalutamas või vaatame telekat. Siis ma aitan tal õppida, nii iga päev-noo vähemalt ma üritan tal aidata. Istun laua peal ja uurin raamatuid, kui perenaisel raskeks läheb siis heidan tema vihikute peale ,et talle väikest pausi anda. Peale seda me mängime või olen niisama ja lõpuks ,kui õhtu käes-sööme ja läheme perenaisega tuttu. Tegelikult on väga lihtne päev,aga igas päevas on meil killuke päikest-õigemini mina olengi üks suur päike.

Mis on Sinu suurim kirg?
Jälgida lindude võlusid -akna tagant

Tegelikult on ta väga eriline kass või õigemini koer, sest ta ise ei arva , et ta kass on..Ausalt!

Lisaks sellele on oodata augusti viimastel päevadel pisikesi kiisusid- nad ei olnud planeeritud aga juhtus nii , et jäi tiineks ja eks me koos ürita hakkama saada. Kiisupojad saavad kõik vajalikud asjad( profülaktika+ kiip ja pass) enne uude koju minekut...

Igatahes olen uhke et mul on just selline Kutsu nagu tema.

Vasta: Gogglebox Doggie

:hei:
Tore tutvustus teil ning väga kaunis foto Gogglebox Doggie\'st smile
Ootan huviga hulgaliselt pilte kiisust ning varsti ka tema lapsukestest.
Edu nii kiisule poegimisel kui ka perenaisele sel tähtsal hetkel.
Tervitades,
Helena.

Thumbs up Thumbs down

pilte Kutsust saab näha aadressil: www.kiisu.ee/kass/goggleboxdoggie

smile aitäh ilusate sõnade eest!

Tutvustus ja pilt on väga armsad ,mul endal on  ka selline tiigri"kutsu" kodus kasvamas.Olge terved,loodan et saad sünnitusel abistamise jaoks kogu vajalikku  ja kasulikku infot ning usun,et saate mõlemad kenasti sünnitusega  hakkama.Kirjuta ikka kiisu tegemistest ja toimetustest,kas tema käitumises on ka midagi muutunud.?

Oma uusi tuttavaid tervitavad Nipitiri koos Maia ja Toskaga!
:s6ps::cat::hei:

Thumbs up Thumbs down