1

Teema: uus kassitoit Profilum

vet. kliiniku kauplusest pakuti-soovitati uudiskaupa  Profilum,olid krõbinad ja pehme toit pakendis.Olevat superpreemium klassist,parem kui Royal Canin,kuid hind hetkel madalam Rc-st,kuna uuditoode.Kuna kassipoegadele mõeldud krõbinad olid neil hetkel otsas,siis ei saanudki osta.Äkki on siin foorumikasutajatest keegi ,kellel on juba mingisugusedki kogemused selle kaubaga,kuidas teie lemmikutele see peale läks?:wink::s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: uus kassitoit Profilum

Meie kassidele maitses see toit väga, neile üldse krõbinad maitsevad. Pehmet toitu ei ole pakkunud, selle kohta ei oska midagi öelda.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: uus kassitoit Profilum

Aitäh sulle vastamise vaeva eest,arvan,et ostan ka oma kiisudele selle firma krõbinaid,tundus olevat üsna kindel kaup,igatahes reklaamibroshüürid olid selgitavad ja informatsioonirikkad,samas ei olnud nad ka nii väga pealetükkivad,seda enam,et müügil vet.kliiniku poes.:cat:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: uus kassitoit Profilum

Just täna ostsin seda toitu, kokku 7,5 kg kassipoegade oma. Hind oli suppersoodukaga, noo, ja see oli väga odav. 1,5 kg maksis 30 eeku ja viis kotti sain 150ga siis.
Kuna mu kass peaks päevade pärast poegima siis ta läheb kassipoja toidule ja pojad hakkavad ka seda saama.
Ei ole jõudnud veel proovida, kuid kui proovin siis kirjutan kuidas neile istub.

Vasta: uus kassitoit Profilum

Kust seda toitu ostsite? Kas ainult kliinikust saab v on loomapoodides ka?

Vasta: uus kassitoit Profilum

Mõni aeg tagasi ostsin ka sedasama, kassipoegade oma, ning maitses päris hästi, aga hind oli küll nagu ikka sellistel kallimatel krõbinatel. Funkygrl058, sa ajad vist midagi sassi - 30 krooniga ei saa isegi mitte nö. rämpskrõbinaid 1,5 kilo, nagu kirjutad. Või...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: uus kassitoit Profilum

Ei, absoluutselt kindlasti mitte ei aja ma midagi segamini.
Kuni augusti lõpuni on selline soodukas seal-pärnus lepa kaubamaja viimasel korrusel. Soovitan kõigile, isegi neile kes on kaugemalt kui pärnust, minge ja ostke, kindlasti tasub ennast ära. Just sellepärast ostsin ka hulgi ,et tean ,et sellise hinnaga saada sellist toodet on võimatu.
Oleksin oma pikakarvalisele bernhardiinilegi sealt ostnud, sest hind oli super, kuid koeral on juba Royali toit ja seda me vahetama ei hakka.
Igatahes, kiirustage, veel homne päev on aega, see peaks(kuid ei karanteeri ) lahti olema.