1

Teema: Vajame abi - kassitittedele hoiukodusid

Tere, väga väga väga oleks vaja ajutisi hoiukodusid kassipoegadele või kassipoegadele emaga. Neid ei saa otse õuest teiste kassidega kokku lasta, sellepärast oleks vaja neile ajutisi peatuspaiku.

Hetkel näiteks on kriitiline seis Paljassaare sadamas, kus elavad kaks kassiema, mõlemad poegadega. Üks kassiema (tema pojad on juba suuremad ja saavad endaga hakkama) sai täna just steriliseeritud ning on hetkel meie juures toibumas. Teise kassiema pojad (5 tükki) aga on alles mõnenädalased ning mõne päeva pärast pole sadamas enam kedagi, kes neid toidaks ja nende eest hoolitseks sad

Kas keegi saab aidata? Korraldame transpordi arstile, anname kaasa liiva ja toidu, kui vaja. Hoiukodu oleks vaja vähemalt nii kauaks, kui kassipojad saavad piisavalt suureks, et neid vaktsineerida.

Kassiperekonnad ei vaja palju ruumi või suurt mõisa elamiseks, vajadusel võime kaasa anda ka suure puuri, kus neid hoida, kui ei ole soovi, et nad ringi trööpaks või teiste loomadega kokku puutuks.

Kui kellelgi leidub pisitillukene nurgake hädaliste jaoks kirjutage palun info@kassivari.ee või helistage telefonidel 55514871 või 5170272.

Vasta: Vajame abi - kassitittedele hoiukodusid

Paljassaare sadama kaks kassipere on mõlemad nüüd hoiukodudes. Täname häid inimesi kes reageerisid ning abi pakkusid!