Teema: kuidas õpetada kiisupoega kastis käima?

ma olen nii hädas, sest meie emma-johanna on niii armas kiisupoeg, umbes kahe kuune, natukene ehk veel pealegi. võtsime ta üsna kesistest oludest ja nüüd ta on meie juures nii rõõmus ja armas, mängib ja jookseb, tudub ilusti ja laseb meil ka öösel tududa. aga pissitakse hoopiski toanurka, mu vesipiibu koti ümber. võtsin selle sealt nüüd ära ja panin liivakasti asemele, igakord üritan teda peale tudumist sinna kasti tõsta aga ei miskit, kräunutakse ja vaadatakse mind sellise näoga, et 'sa pead mind lolliks või?'
kuidas teda veel õpetada? ma ei mäleta üldse kuidas me oma vana kassi õpetasime, sellega vist tegeles siis mu ema. ma täitsa mures, äkki jääbki mul toanurka pissima.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kuidas õpetada kiisupoega kastis käima?

koguaeg tekitan paanikat (ja räägin siin iseendaga ma vaatan big_smile) aga tahtsin öelda, et kiisu pissis oma kasti. ise läks sinna! ma nii uhke meie pisikese emma-johanna üle smile

Thumbs up Thumbs down

Suvisel ajal ei külastata tõesti eriti aktiivselt foorumit.
Tore, et mure nii kiiresti lahendatud sai! smile
Ning alati parem karta, kui kahetseda!
PS Tehke ka Emma-Johannast väike tutvustus wink

Thumbs up Thumbs down

Meil sai kass liivakasti nii selgeks, et lihtsalt iga kord, kui toas liikusin, võtsin kassi ja panin ta liivakasti, mis siis, et ta seal midagi ei teinud. Näitasin veel, kuidas seal kraapida ka saab, ja mujale ta ei pissinud kordagi, peale oma kasti. smile
Jõudu!

Thumbs up Thumbs down