Teema: liivakasti probleem

võtsime täna kiisupoja, hall ja imearmas, nimeks sai emma-johanna
unustasin täiesti suurest ähmist küsida, et kas ta liivakastiga on harjunud ja alles koju tulles hakkasin selle peale mõtlema, lollike nagu ma olen.
nüüd vaatan, et kiisu meil kodus juba mingi 5-6 tundi olnud, pool sellest ajast muidugi maganud. peale igat tudutunnikest, kui ärkab, ma olen ta tõstnud tema liivakasti, seal natukene kraapinud ka, et talle näidata, mismoodi asi käib..aga - ei miskit  meil on see läbipaistev liiva..asi  aga teate, ta sööb seda ja kui see ju märjaks saab, siis see kleepub ja jääb tal suhu kinni. mul nii kahju teisest, ei oska aga midagi peale hakata ka. ta pole söönud ja joonud ka aga saan aru, et see kõik uuesti keskkonnast ja muudatustest.
mis nüüd siis teha? panen ta ikkagi sinna kasti ja igakord, kui seal lakkuma hakkan, pistan nina vee sisse või?
andke andeks, ma ei tea kiisudest väga palju aga no nii armas oli, et ei saanud teda jätta sinna kus ta enne elas koos mingi üksiku tädiga ja kuue teise kassiga 
loodan, et saate must aru ja hukka ei mõista mu lollust  aitäh!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: liivakasti probleem

Tavaliselt, kui kassipoeg teeb tutvust liivaga, siis maitseb ikka suuga ka ära, pole hullu. Ehk tal vanas kodus ei olnudki õiget liivakasti. Andke talle nuusutada üht ja teist paremat, võibolla tekib tal isu ka. Meelitage mängima, kui tal tervis korras, küll siis kõik laabub.

Thumbs up Thumbs down

tead, ta juba natukene ikka mängib ka, esimese päeva kohta, ma arvan, et asi on väga hästi, lihtsalt viimati oli mul kass mingi 5 aastat tagasi ja ma väga palju sellest enam ei mäleta smile
tahtsin küsida ka selle kohta, et kiisul suu lõhnab päris pahasti ikka..aga mõtlesin, et üleüldse peaks äkki homme helistama kuskile kliinikusse ja kiisu seal laska läbi ilusti vaadata..

Thumbs up Thumbs down

See on teil väga hea mõte, kliinikus ära käia ja lasta kassipoeg üle vaadata. Loodetavasti ei ole midagi muud kui vaja läbi teha korralik ussitõrje.

Thumbs up Thumbs down

natukene rahunesin maha aga mul kuidagi ikka mure, et ei tea, kuidas esimene öö läheb aga eks varsti saame teada smile

Thumbs up Thumbs down

kiisu ei ole ikka pissinud ega kakand aga sööb ja joob nüüd ilusti smile ma olen nii mures, homme peame veel maale sõitma ka, ei tea kuidas ta autosõidu üleelab. niii armas on ju teine ja nii kahju vaadata, kuidas ta niuksub ja oma endisest kodust vahel ikka puudust tunneb sad

Thumbs up Thumbs down