1

Teema: Kassipoeg ja tema mured

Oeh, ei teagi kohe, millest alustada. Võtsime umbes kuu aega tagasi kassipoja endale (ta oli siis pisut alla kuune) ning iga päevaga muutub see kass hullemaks.
Ta närib juhtmeid, jookseb pidevalt hullunult ringi, närib käsi (mitte ainult paitades, aga puhtalt juba siis, kui lihtsalt kätt liigutada) ning lõhub lilli ning ükskord avastasime ka täiesti ära retsitud wc-paberi rulli põrandalt.
Kas võtsime me kassi äkki liiga vara ära ning see on tema sellise iseloomu põhjuseks? Kuidas tema käitumist muuta saaks?

Sooviksin abi saada, sest kui lähiajal midagi ei muutu, panevad vanemad kassi magama.

Lisan ka, et tegemist on emase kassiga.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoeg ja tema mured

Tegu on ju kassipojaga kes tahab mängida ja maailma arvastada nagu väike lapski. On ju ilmselge, et ta paigal ei püsi ja teda huvitab kõik mis liigub.
Meil mängis ka kass WC paberi rulliga, lihtsalt ajas sellele wc-st küüned taha ja veeretas terve toa paberit täis ning siis hullas selle paberi keskel, nii et vaid tükid olid taga.
Lilled tuleb kõrgemale tõsta - sinna kuhu kass ei pääse, muidu neil vist ongi kombeks neid  näksida smile

Minu arust on see kõik täitsa loomulik, imelik oleks kui ta midagi ei teeks ja vaid konutaks nurgas.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoeg ja tema mured

Eks kassid jah mürgeldavad. Aga kõige hullemate asjade osas tuleb teda ikka peletada. Ma mõtlen - juhtmed, telekatagused, külmkapi ja seina vahe, muud ohtlikud kohad.

Peletuseks on hea veeprits. Võib ka kõvasti EI käratada. Siis mõjub lihtsalt hiljem ka Ei ütlemine. Kui veeprits mõjub lahjalt, siis võib ka paar tilka sidrunit/laimi sisse pigistada. Kassid ei salli sidrunit silmaotsaski.

Vaata ka kodu laia pilguga üle, kas ei ole miskit rippumas ripakil, mida kass võib endale peale tõmmata ronides. Nad leiavad tavaliselt kohe JUST SELLE asja üles. Nt. Telefon laual, mida on tore juhtmest sikutada. Seina vastu asetatud triikimislaud - paistab mõnus ronimiskoht, ainult et kukub ümber.

Thumbs up Thumbs down