Vasta: Jooksuaeg

Emakas muutub rabedaks? :para: Mida see tähendab?

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Vot ei oska öelda. Igatahes sünnitamine olevat hiljem probleemne ja juba lõikusel võivat esineda probleeme. Nii et need loomaarstid, kelle juures käisin, ei soovitanud tablette üldse kohe.

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

Selline küsimus on, et kassid mul nüüd 6kuused... Olen kuulnud, et 7kuuselt võiks juba opereerida, kas see peab paika?
Ma igal juhul loobusin oma mõttest lasta neil poegida, sest neid on kaks ja kui nad saavad tavapärase pesakonnatäie poegi... Ma ei kujuta ette, mis ma peale hakkan nendega :S

Thumbs up Thumbs down

7 kuuselt peaks juba oppida saama küll. Et täpsemalt teada uuri oma vetarstilt. smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Nojah ma näitan ennast umbes iga kuu taganu nii nädal .:vs: Käib närvidele küll ja süüa ka ei taha.Teistel ehk periood äkilisem aga ma laman selili keset tuba ja turisen.Nii rahulik olen, ainult vahest tõstetakse mind eest ära, kui jalgu jään:support:

Thumbs up Thumbs down

Nonii , mul hakkas ka nüüd kevad:clap:

Thumbs up Thumbs down

Palju õnne! Kuigi kujutan ette, et sul on ikka raske ka smile
Ja peremeestel veel rohkem :support:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"