1

Teema: Kass pissib voodisse

Mida teha? Mu kass pissib umbes 1-2 korda päevas voodisse, niimoodi et keegi ei näe ja ma ei saa teda ju koguaeg ka valvata. Isegi karistamine ei aitas, ma panen ta ninapidi selle pissi sisse ja ütlen et ei tohi aga see talle ei mõju. Kas kellelgi on sama probleem olnud? Kuidas sellest lahti saada? Äkki on mingi vahend mida pritsida ja siis ta enam ei tule voodisse pissima?

Palun kiiresti abi!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass pissib voodisse

Meil pissis ka Depsy voodisse, lõpuks panime toaukse kinni, pesime teki puhtaks ja madratsi ka ning lasime kasssipissi lõhna neutraliseerijaga üle.
Siis alustas ta suures toas igale poole pissimist. Lasin iga päev need pissikohad selle neutraliseerijaga üle aga see ei aidanud enam. Lõpuks kui ta oli jälle pissinud siis vihastasin täiega, teadsin et karistamine ei aita, võtsin kapist sidruni mida Depsy jubedalt vihkas ja lihtsalt määrisin need kohad sidrunimahlaga kokku. Peale seda pole ta sinna ka pissinud ja käib kenasti liivakastis.

Muidugi võib põhjus olla ka sellest et liivakasti ei puhastata piisavalt tihti...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass pissib voodisse

Mul pissib isane voodisse, kui ta tuppa kinni jätta. lahendus - magamistuppa ta üksi ei jää. Üks emane pissib ka valedesse kohtadesse, kui tal jooksukas on ja vahel ka koera pessa kättemaksuks. Peale viimast koera pesa pesu jätsime nädalaks tuulduma õue. Rohkem pole pissitud.

http://devonrex.onepagefree.com/