Teema: Raadiopiire kassile

Tere kõik

Tahtsin uurida kas keegi oma kiisude peal raadiopiiret on kasutanud. Lugesin et seda võib kasutada kassidel alates 3,5 kg aga kas keegi on ka kergemate elukate puhul seda kasutand? Ja kui kaua kassikesed õppisid seda kasutama? Ja kuidas üldse õpetada.

Kuulan maad, sest ei tahaks teiste kassidega korrata eelmise aasta nukrat jaanipäeva mil üks kiisudest sattus koerte kätte ja magab sellest ajast igavest und sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Raadiopiire kassile

Aga kas sa pole mõelnud, et koerad võivad raadiopiirdest üle "teie poolele" ikkagi tulla? Piilu ka koertekoja foorumisse, võib-olla seal keegi oskab paremini öelda.

Vasta: Raadiopiire kassile

kallid kassiinimesed, küsimus...kas keegi on kasutanud seda raadiopiiret näiteks rõdul, et kass üle rõdu alla ei hüppaks. Vanematel jälle probleem, kass kipub üle rõduääre alla hüppama,elavad esimesel korrusel ja nüüd on hädas, kuna ei saa rõduustki lahti teha suvel.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Raadiopiire kassile

Kirjutan siia foorumisse, kuna otsisin mõni aeg tagasi infot raadiopiirde kohta, kuid ei leidnud seda piisavalt. Algul käisime kassiga rihmaga jalutamas, kuid ta muutus järjest kannatamatuks ja tahtis muudkui rohkem õue. Kuna kolisime ka oma majja,on ka parem võimalus teda õue lasta. Niisama lahtiselt aga ei julgenud. Palju kaaludes saigi ostetud kassile raadiopiire ja soovitan seda ka teistele. Miinuseks on ainult kõrge hind ( u. 3500kr), muidu tundub olevat ideaalne lahendus. Kass on 8 kuune, 2 kuud juba sellega õues olnud, selgeks sai esimesel päeval. Eriti ei õpetanudki, panin lipukesed. Endal on elu mugavam ja kassil ka, saab vabamalt õues olla. Kass ka kastreeritud, piiratud territoorium ei paista teda häirivat.  smile nii,et kes kaalub seda varianti,siis soovitan.

Thumbs up Thumbs down