Teema: Kassi päevik

Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.
Päev nr.761 - Täna katse tappa mu vangistajaid, sebides neil pidevalt jalus, peaaegu õnnestus. Peaks seda proovima trepil. Näitamaks oma vastumeelsust toasistumise vastu, oksendasin taas nende tugitoolile. Peaks seda katsetama magamistoas...
Päev nr.762 - Vangistasin hiire ja viisin selle elutu keha pererahvale, et neid hoiatada, milleks ma võimeline olen ja üritada mässu. Kahjuks kukkus mu katse läbi, huvitav, mida ma valesti tegin?
Päev 763 - Täna toimus majas mingisugune üritus. Mind eraldati üksindusse kogu ajaks. Ometi õnnestus mul pealt kuulda vestlust, kus nimetati MINU võimet "allergiat" tekitada. Pean teada saama, mis see on ja kuidas seda enda kasuks tööle panna.

---
Ehk olete seda juba lugenud, kuid mul on see igatahes lemmikuks, seega ei saa jätta juhust kasutamata seda teistega jagada.

-tibukiisu-

********

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi päevik

miana pole sellist asja kuulnud ega lugenud äkki paned lehekülje või midagi kust sa selle said päris äge  on:)

Thumbs up Thumbs down