Vasta: millises loomakliinikus käite?

Västriku loomakliinik on kohe väga hea :clap:
Nii mõlemaga käin seal : Koeraga ja Kassiga wink

Thumbs up Thumbs down

oeh igalühel eri kogemusd. millist siis valida? olen ise korra västrikus käinud, üks tädi oli seal väga tore ma mäletan, aga esimene asi mis seal oli, oli see et küsiti raha, ilma uurimata, mis kassil üldse viga on, see jättis selise imeliku maigu veitsa juurde. hmm.. billy on muidu ka väga hea aga meeletult kallis pluss nad vist yritavad koorida inimesi nii kuidas vähegi saaks.  n2iteks panid mu kassile kirburohtu kuigi kassil polnud kirpe .. pluss teine asi oli see et helsitasin murega neile ja kysisin, et kas kassidel on mingit sellist teemat et kui neile midagi ei meeldi, et nad siis on võimelised mingit rõveda haisuga vedelikku tagant eritama. vastati konkreetselt ei ja hirmutati mingi emakapäletikuga ära ja öeldi et ultraheli vaja. tegin ultraheli toometis 2ra ja siis seal ka umbes nii museas avastati et ta on täiesti terve ja hoopis mingid pärakupaunad on need kus kohast see kohutav asi tuleb. heheeh ja küsiti meeletu summa ka. seega minu puhul langevad välja : västrik, toomet ja billy. aga ma mujal pole käinud..  Olga juurde tahaks minna küll aga.. ma ei tea mu kassid on vaksineerimata ja kiisumemm hirmutas ära oma jutuga.. leian et mingi tõde seal taga võib siiski peituda (ei mitte et keegi meelega kasse nyyd seal kliinikus tapaks.. ). lihtslat ei tea kuhu minna..  osad liiga kallid, osad lihtslat imelikud.

Vaktsineeri kuskil mujal kliinikus ära ja siis Olga juurde näiteks.
Siiski on hea, kui on konkreetne koht, kus käia ja alati abi saada.
Võin julgelt öelda, et Zoovet ei ole raha peal väljas, esmane on ikka loom ja tema tervis.
Tõepoolest, ma arvan, et seda otsust ei pea kahetsema, kui Sul teised nimetatud kliinikud juba listist väljas!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

tean tegelt, kuuslin olgast oma s6brannalt kes on mulle nagu õde (synnistsati koos). ta k2is oma koeraga seal. tal n2ituse koer.. seega usaldan teda sellessuhtes. aga ma m6tlengi et vaksineerin 2ra ja hakkan seal k2ima.. ise elan mustakal, pole v2ga kaugel ka:D pluss olga pidavat hoolima igast loomast nagu oma loomast. loodan v2ga et leian sobiva koha.

Selles suhtes on jah täitsa õigus, et Olga suhtub kõikidesse loomadesse võrdselt, olgu ta tõu- või tänavakass, kõikidest hoolib samamoodi.

VIC- Very Important Cats

Mina käin oma kiisudega Jannseni loomakliinikus. Seal on kaks väga toredat veterinaari. Suhtuvad nii looma kui looma omanikku väga sõbralikult ja abivalmilt.:cat:

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Jannsen pidi päris kallis olema?

VIC- Very Important Cats

Tartust soovitan R-kliinikut, eriti siis, kui sul on mitu kassi või lisaks kassile nt. koer või mõni muu koduloom. Korraga arstile minnes läheb ainult üks visiiditasu (Tallinna kliinikutes kõikjal võeti mõlemalt) ja üldse on väga hubane koht, eramaja juurdeehituses vaikses linnaosas, Veerikul. Suur puuahi on ooteruumis, tormise sügisilmaga oli väga meeldiv istuda seal. Ja personal on sõbralik, suhtlevad, nagu oleksite vanad tuttavad smile

Thumbs up Thumbs down

Mina käin Nurri ja teiste loomadega Billy kliinikus ja olen sealsete arstidega väga rahul , ka kaubavalik on neil väga hea .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

meie läheme oma tibuga homme Viimsi Loomakliinikusse oma esimest sutsu saama :wink:

Neli kõigearmsamat käpakest ja nurrumootor!

Thumbs up Thumbs down

njah.. billys mulle lihtsalt konkreetselt valetati siis või ei teadnud nad et see jama mis mul oli on kassidel normaalne :S isegi mina arvasin et see on tavaline asi.. ja pakkusin neile selle välja..

Praegu oleme me oma probleemidele seal normaalsed lahendused saanud . Raha nad ka üleliia ei küsi .

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

siis sul veab.. big_smile  aga jah.. mina oma probleemile lahendust sealt ei saanud.. et pidin  m6tetult raha raiskama.. aga noh missiis.. peaaesi et kassiga k6ik ok on

meie käime ka Kennos:)

Thumbs up Thumbs down

Kas keegi on käinud Pirita või Viimsi loomakliinikus? Elan siinkandis ja hea oleks kui kliinik oleks lähedal - kuidagi kindlam tunne on nii  - saab kiiremini abi jms. Aga peamine on siiski kvaliteet, seega kuulaks hea meelega, mis kogemusi kellelgi nende kliinikutega on olnud smile

Nagu eespool kirjas siis käime Billy\'s . Kuna me elame linnast suht kaugel ( ikkagi 30 kilomeetrit ) siis käib meil mõnikord kodus üks tuttav vet loomi vaktsineerimas .

Thumbs up Thumbs down

Kas keegi tõesti ei ole Pirita või Viimsi loomakliinikus käinud?
Huvitav kas siitkandi kassipidajaid siis üldse foorumis ei ole :? või on nee kliinikud nii kehvad, et keegi neis ei käi...

Naiya, sa oled eespool kirjutanud, et Viimsi kliinikusse minek ees. Kas käisid ja kuidas oli?

Tahaks tõesti teada mis tasemega need kliinikud on :murelik:

No nii. Käisime Pirital ära. Esialgu vaktsineerisime ja saime ussirohu. Ei julenud kohe midagi rohkemat teha, et vaatab enne, mis koht on. Ja õigesti tegin.

Üks vanameheke oli seal, kes isegi ei puutunud kassi rääkimata korralikust läbivaatusest. Ma veel rõhutasin, et me pole enne arsti juures käinud, et kontrolligu kõik üle... :roll: Selline mulje jäi, et kunagi nõuka ajal õppis ja nüüd on 30 a seal praktiseerinud ega ole kuskil kaasaegsematel koolitustel käinud ega tea kaasaegsest loomameditsiinist midagi. Võib muidugi olla, et ma eksisin, aga mina enam sinna uuesti ei lähe.

PS! Seinal oli kaks arsti nime - teine oli naine ja sama perekonnanimega. Ilmselt naine või tütar. Võib-olla too on parem.

Tartu kliinikutest!

Mul otseseid kogemusi kahe kohaga: Maaülikooli loomakliinik ja Farmax. Hindadae poolest on farmax kindlasti odavam, aga kohati tekkis mul selle kohasuhtes kõhklev tunne. Olin Ruudiga arsti juures teist korda ja noormehest arst, kes meiega tegeles paistis end kuidagi väga ebakindlalt tundvat - kokutas isegi aeg-ajalt. Vaktsiinid ja läbivaatus sai aga korralikult tehtud, midagi vahele ei jäetud.

Kuna Farmaxi loomaarstid avastasid Ruudil südamekahinad, siis tuli aga minna Maaülikooli röntgenit ja ultraheli tegema. Viimases oli aga tõeliselt hea teenindus. Seda alates vastuvõtulauast ja lõpetades arsti endaga (südamearst  Paul E. Mõtsküla). Ruudiga tegeleti päris pikalt ja pärast seletati ilusti kõik protseduurid ja tõbi ise maakeeles lahti big_smile Maaülikooli kliinikuga muidugi see viga, et kuna ta kaugel linnaservas, siis sinna minek üpris pikk ja tüütu (seda eriti arvestades, et meie peres autot pole). Farmaxisse om aga vaid 10-15 min jalutada.

Kuna ees on seismas Ruudi kastreerimine, siis ei oskagi nüüd seisukohta võtta - kas minna Farmaxisse, Maaülikooli või hoopis kusagile kolmandasse kohta :murelik:

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down

Mina käin Viimsi loomakliinikus. Ise küll elan kalamajas aga siitkandist sai kiisu võetud, või siis täpsemalt tema võttis mind ja esimest korda käisime seal ja nii see meie loomakliinikuks kujuneski.
Eriti meeldib naisarst kes seal on kuna just tema võttis meid esimesena vastu. Tundub kohe selline mõnus loomasõbralik koht.
Soovitan soojalt :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: meff
hmm.. billy on muidu ka väga hea aga meeletult kallis pluss nad vist yritavad koorida inimesi nii kuidas vähegi saaks.  n2iteks panid mu kassile kirburohtu kuigi kassil polnud kirpe .. pluss teine asi oli see et helsitasin murega neile ja kysisin, et kas kassidel on mingit sellist teemat et kui neile midagi ei meeldi, et nad siis on võimelised mingit rõveda haisuga vedelikku tagant eritama. vastati konkreetselt ei ja hirmutati mingi emakapäletikuga ära ja öeldi et ultraheli vaja. tegin ultraheli toometis 2ra ja siis seal ka umbes nii museas avastati et ta on täiesti terve ja hoopis mingid pärakupaunad on need kus kohast see kohutav asi tuleb. heheeh ja küsiti meeletu summa ka. seega minu puhul langevad välja : västrik, toomet ja billy. aga ma mujal pole käinud..

Uskumatu....meie käime Billys ja ple kunagi probleeme olnud, arstid on hästi sõbralikud ja proffessionaalsuses pole pidanud kunagi kahtlema. Hinna poolest, ei ütleks ma et tõesti kallis oleks. Aga eks see ole ka  see, mida inimene kalliks peab. Mina näiteks kassi haigestumise puhul rahale ei mõtle. Minul on Billy kohta vaid häid sõnu öelda ja olen neile ka väga tänulik, et minu kiisu nii mõnestki haigusest on kenasti terveks ravinud. Näiteks kui Sir oli haige ja tilgutite all, siis veel paar päeva peale ravi lõppemist arst helistas ja küsis, kas kõik korras ja kuidas kiisu end tunneb. See näitab ikka pigem hoolivust looma vastu, mitte et võimalikult palju raha saaks kliendilt kätte. Ja ma loodan, et mul ka nendega negatiivseid kogemusi ei tule smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Billy loomakliinik wink

hästi hea:wink:

Thumbs up Thumbs down

Västrikus ja siiamaani on kõik normaalselt läinud .

Thumbs up Thumbs down

100% Greenuga nõus .

Thumbs up Thumbs down

Eelmise kiisuga käisime Toometis, ei olnud probleeme, aga seal tegeles meiega Tiia Toomet isiklikult ka. Chassiusega oleme käinud ainult Maxi kliinikus Laagris (see rev2 majas). Üks arst on seal üsna pädev, teine mitte nii väga. Kui Chassiusel kõhuga probleeme oli, siis sealt anti natuke valet rohtu, mis ei aidanud, läksin Toometisse ilma kassita ja sealt anti spetsiaaltoit, mis aitas. Vaikselt mõtlen, et steriliseerima lähme äkki mujale, natuke kahtlane on see üks Maxi arst. Samas sõbranna kassile tehti väga keeruline op seal edukalt ja ruumid seal hea paigutusega ja korralikud.

Thumbs up Thumbs down