Teema: millises loomakliinikus käite?

Millises loomakliinikus te oma lemmikuga käite?Kuidas rahule olete jäänud?Ma peaks varsti kusagile pöörduma,ehk annate nõu....

cool

Thumbs up Thumbs down

Vasta: millises loomakliinikus käite?

Soovitan sooja südamega Västriku kliinikut.
Ja Tatari kliiniku loomaarste.
Seni on juhtunud nii et koertega käin Västrikus ja kiisudega Tataris.. smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Kas keegi jagaks kiitust ka Tartu loomatohtritele. Hädasti oleks vaja leida üht head tohtrit.

Thumbs up Thumbs down

Meie oleme Sossuga käinud Billy loomakliinikus, sest see on mõnusalt kodu lähedal. Korra oleme käinud ka Tiina Toometi loomakliinikus.
Mõlemad kohad on hea mulje jättnud.

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Nüüd võin öelda oma kogemuse...käisin Õismäe loomakliinikus.Väga armas koht...vapustavalt hea suhtumine oli.Väga asjalik arst, peaks olema veel ise kassikasvataja...

cool

Thumbs up Thumbs down

big_smile see on ilmselt kõigi kasside suur sõber loomaarst Olga

Kass, kes kõnnib omapead.

meie käime \'Animal\' loomakliinikus.Loomaarst on meie kauaaegne tuttav ja kõiki meie lemmikloomi ravinud ja tohterdanud wink

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Mina valisin oma kiisule kliiniku vastavalt elukohale.
Käime VETEKSPERT LOOMAKLIINIKUS, Lasnamäel
Suht rahul võib olla!

Thumbs up Thumbs down

ma olen ka nüüd veteksperdis korra tegelikult. aga pärast minu käiku olid nad vist väga õnnelikud. meelde jäi see et hillsi väike pakk maksab seal 60- aga valdeku väikelooma kliinikus mis on vo ikka väga hea koht veterinaaria koha pealt maksab see hillsi väike pakk 47 krooni oli vist(a).  Valdeku loomade ravi on ikka mõnud, seltskond sõbralik ja tore (:

Thumbs up Thumbs down

Mina käisin täna oma Kissaga ka Valdeku Väikeloomakliinikus.Teenindus oli sõbralik(saime kaasa isegi väikse paki Royal Canini kuivtoitu kassipoegadele:)),aga hindade koha pealt olen suht võhik,niiet ei oskagi öelda kas odavapoolne või kallis.Seoses sellega küsin:kas keegi oskab öelda palju maksab tavaliselt kassile mikrokiibi paigaldamine ja Euro pass?

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

pärnu maanteel rev2 hoones on norm arst..käisin oma kiisuga seal..

Thumbs up Thumbs down

ma ei suuda vist Tatari kliiniku kohalt enam eluski objektiivne olla, sest hoolimata korduvatest arstilkäikudest ei saanud meie kiisu kunagi suureks. aga kas see on üldiselt igal pool nii, et iga kord tegeleb loomaga erinev arst? meie jõudsime oma mathildaga seal käia vast mõni viis korda ja kahel korral tegeles temaga sama arst, ülejäänud kolmel korral olid täiesti võõrad näod. võib-olla olen ma praegu lihtsalt liiga õnnetu ja kedagi on vaja kas või natuke süüdistada, aga mulle jätsid nad kohutavalt pealiskaudse mulje. sest nad ei osanud lõpuks enam üldse arvata, mis kiisul viga on, aga röngenit ikka ei tahtnud teha, vaid andsid uue ussirohukuuri. seda me lõpuni teha ei jõudnudki. ma ei saa, mind väga segab tunne, et nad ei teinud päris kõike, mis oleks võinud teha.
aga just see küsimus huvitab mind kõige rohkem, et kas igal pool tegeleb loomaga erinev arst?

Thumbs up Thumbs down

sad
Tunnen südamest kaasa väikse sõbra kaotuse puhul. See valu mida tunned, olen ka ise selles situatsioonis olnud, see ei kao veel nii pea aga kardan süüdlase otsimine isegi et mitte ei leevenda seda. Ka mina otsisin kedagi keda süüdistada, kuid lõpuks ei leidnud sellel enam mõtet, sest tegin sel moel iseendale jubedalt haiget. Leidsin siis muu viisi kuhu oma energia suunata - hakkasin teisi hädasolijaid aitama, et nendega nii ei juhtuks nagu minu pisikese nurrmootoriga.

Vahel lihtsalt ootame arstidelt et nad teeksid kõik korda, unustades et ka nemad on kõigest inimesed aga inimesed ei ole eksimatud. Arvan et võiksid Tatarisse helistada ja öelda et su kiisuga nii juhtus, kui sa seda juba teinud pole. Nad peaksid seda teadma.

Kliinikute koha pealt nii palju et igas loomakliinikus on mitmeid erinevaid arste. Kui oled ühe arstiga juba harjunud ja soovid et tema sinu loomade eest hoolt kannaks, siis järgmine kord kui helistad et aega kinni panna, ütledki et soovid selle kindla arsti juurde.

Tahaksin sind nii lohutada aga kardan et ei oska. sad
Tean ainult seda et väike Mathilda on praegu turvalises kohas, mürab koos teiste kassilastega, piilub kuskilt sealt ülevalt vargsi teie peale ja kaitseb teid. Talle jääb alatiseks meelde kui head te tema vastu olite..

Thumbs up Thumbs down

tunnen südamest kaasa,kuid ta jääb alati teie südamesse kui üks armas vahva ja tore kiisuke smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

nüüd on mul tekkinud siuke küsimus, et kus on teie meelest kõige parem hinna ja kvaliteedi suhe? et meil ei ole vaja ma ei tea kui tipptasemel arste, meil preilidel oleks vaja lihtsalt kompleksvaktsiini koos marutaudi süstiga ja küüntelõikust. ma arvan üldiselt, et pöördun vist Valdekust tagasi Tatari juurde, sest Valdeku visiiditasu on ikka müstika. arvestades seda, et meil on kaks kassi, on see ikka kohutav, sest visiiditasu võetakse mõlemalt.
mingi tõsise haiguse puhul ma vist siiski Tatarit päriselt usaldada ei suuda, aga selliste väikeste muredega tundub nende hinnaklass palju mõistlikum.
või mis teie arvate?

Thumbs up Thumbs down

Meile on ka Tatari hinnaskaala kõige sobivam, Västriku kliendikaardiga saab 5% alla ka. Veel olen käinud Billy kliinikus, Västrikus ja Õismäel Olga Sjatkovskaja juures. Billy\'s on minu jaoks liiga kallis, Västrikus samad hinnad mis Tataris, Olga kliinikus ka sellised keskmised hinnad.

Thumbs up Thumbs down

heh, küüntelõikusega sain eile öösel poolpiduse peaga suurepäraselt hakkama, kuigi varem ei julgenud seda kunagi teha. tulime koju ja avastasime, et kassid olid just päeval ämma poolt ülespandud uued kardinad maha kakkunud ja neist niidid välja tõmmanud. eks ma olin omajagu pahane ka, see andis julgust juurde, võtsin küünetangid kätte ja sain hakkama tongue
aga jah, me läheme vist ikkagi tatarisse, see on kodule ka kõige lähemal.
muidu proua Olga juures tahaks ka kunagi ära käia, aga meie möllukassidega on see suht piinarikas ettevõtmine, kuna tee sinna on pikk ja kassid ei püsi absoluutselt paigal tongue

Thumbs up Thumbs down

Mina käin Männimäe loomakliinikus, Viljandis.

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Pärnus soovitaks Kenno Loomakliinikut.

Dogs have owners, cats have staff.

Aga nüüd vahetasime seda kohta. Oleme käinud pisikesega Toometis - väga rahul ja siis teine koht Billy loomakliinik, kuna seal tegeleti luumurdudega - väga toredad inimesed seal smile

Thumbs up Thumbs down

mina käin kohaliku loomaarsti juures- visiiditasu polegi smile võib igati rahule jääda.
Hiljuti käisin ka Rakveres ühes kliinikus (Remedium), kuna ta on õhtul 7-ni lahti,
väga asjalikud arstid ja hinnad  jube soodsad, nt sai kiisu silmarohtu, ja lümfisõlmede põletiku vastaseid tablette ja veel süsti ka selle raviks- kõik kokku koos visiiditasuga 120 eek.

meie kiisul kriimud silmad...

Olen läbi aegade, sõltumata elukohast, käinud Õismäe loomakliinikus. Seal hoolitakse loomadest. Paha kogemus on Västriku kliinikuga, peale steriliseerimist suri kass kelle lasteaia ukse tagant koju viisin ja päriskodu leidsin

üks kass on hea, kaks veel parem, kolm hädavajalik....

Thumbs up Thumbs down

Sellest ajast saati kui kiisu on meil olnud oleme käinud Valdekus,personaal on väga abivalmis ja kogenud.

Kiisud on parimad.
Nad nurruvad ja on nii armsad.

Thumbs up Thumbs down

Meie käime Õismäel Olga juures. Ja seda kliinikut kiidan küll taevani, tõesti superhoolivad arstid , sobivad hinnad ja viisakas koht.
:cat:
Ja tundub, et Marius Boy ise ka rahul:)
Aga arstitädid seal panid meile nimeks Tiiger, sest Marius uriseb kole naljakal kombel, arsti juures olles.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Toomet - kodu lähedal, halba teenindust või ebaprofessionaalsust pole kohanud. Olen rahul.
Billy - mäletan eluaeg, kuidas kassi jalg edukalt ära  parandati, sinna lähen raudselt edaspidigi luumurdude korral.
Haabersti Zoovet Keskus - küll kaugel, kuid lähen spetsiifilisemate murede korral ning pesakondadega (kui ikka viis poega vaja kaks korda vaktsineerida, saab odavamalt hakkama tongue).