1

Teema: mures võetus tänavakiisu pärast

Nonii, tere,mina olen alles uus siin kuid tahtsin muret kurta, et äkki keegi oskab aidata.
Nimelt võtsin külmunud ja haige kiisu neljapäeval endale tänavalt. Kiisul on kohutav nohu, ta luristab ja aevastab ja teeb muid selliseid sju. Õnneks saime arstilt selle vastu rohtu ja tundub et asi on tipa paranenud. Mure on nüüd pissimisega. Kass käib küllalt harva pissil.maksimaalselt kord päevas ja kui ta pissib sisi mitte liivakasti. Igale poole mujale. Mõtlesime, et toome õuest liiva veidike, aga tal nina nii kinni et ta ei tunne üldsegi lõhna. Sööb palju ja kuna ta on tiine ka sisi on see hea märk. Mures olen veel ka sellepärast, et kassile pole ju tehtud vaktsineerimist, seda ei saagi enne teha kui ta on pojad kätte saanud. Kuna kiisuke puutub kokku ka teiste pereliikmete ja meie kassiga, sisi veidi kardangi,et äkki tal mõni hirmus haigus nt marutaud.
Kuna ta tõesti aevastab ja tatistab palju, sisi paratamatult puutume sellega ka meie kokku sad

:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: mures võetus tänavakiisu pärast

Marutaudi moodi justkui pole, pigem mingi kassigripp või viirus, mis inimest ei ohusta. Käisite ju arstil ka, ning siis marutaudi ei kahtlustatud. Pealegi marutaudis loom ei tahaks süüa, ega saaks süüa. Loodetavasti on teie oma kass kompleksvaktsiiniga vaktsineeritud, siis ei tohiks ka temaga midagi hullu juhtuda, võimalusel võiks neid kassi paranemiseni eraldi hoida, igaksjuhuks.

Thumbs up Thumbs down