Teema: köhib..

Kiisu köhib on unine ja ei söö sad mis tal viga olla võiks?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: köhib..

Kiisu võib olla haige.
Köhimine -  kas ussid, või karvapall kurku kinni jäänud..
kui kaua ta ei söö ?

Thumbs up Thumbs down

nüüd on sööma hakanud..
aga köhib ikkagi, ei tea kas kassidel võib ka külmetust või midagi sellist esineda?või on siis tõesti tegu ussidega..peaks vist igaks juhuks ussirohtu andma või mida teha?:murelik:

Thumbs up Thumbs down

ussirohtu peaks kindlasti andma, regulaarset, konsulteeri loomaarstiga.
kassidel võib muidugi külmetust esineda, eriti siis kui kass pole vaksineeritud.
minu kiisul on näiteks nohu ja täna lõppes antibiootikumide kuur selle vastu. mul kah kass vaksineerimata sest ta oli nii täbaras seisus kui ma ta tõin, pärast ussirohu kuuri oleks saand ära teha vaksiinid aga kuna ta jõudis nohusse jääda, siis jälle ei sa vaksineerida, sest tervis nõrk, nüüd pean ootama mõned päevad ja siis loomaarstiga rääkima, kas saab vaksineerida või ei.
igaljuhul edu smile

ja kusjuures, kasside gripi tüvi pidi olema inimese omaga üsna sarnane, nii et kui peres on inimesel nohu siis üsna tõenäoliselt on ka kassil varsti nohu vms, ning vastupidi.

kiisul oli loomaarsti sõnul kassi kohta üsna kõrge palavik, saigi antibiootikumide kuuri ja nüüdseks on terve!

Thumbs up Thumbs down

Minu kassil oli ka palavik aga mitte väga kõrge..
Sain ta terveks kuna külapoisid olid ta vette visanud ja vesi oli küm ning siis tõim ta kohe tuppa ja ma tädi riidles nendega...
Kohe panime rätiku ümber siis ta ka ei tahtnud süüa.
Ja minu kass on roosa ninaga ja roosa nina läks täitsa valgeks...:cat:

Thumbs up Thumbs down

Aga mismoodi üldse kasside nohu ja köha välja näeb?
Mu kiisu ka praegu aevastab ning puristab ninaga. Aga isu on tal ikka nagu hundil ning loid ei ole ka üldse. Käisime just arstil, aga silmade pärast, esialgu ei tulnud see harva esinev (mõned korrad õhtu jooksul) puristamine meeldegi, et mainida ning arst ise ka ei märganud. Kas silmaprobleem võib nina vesiseks ajada? Inimesel küll ajab...

Thumbs up Thumbs down