1

Teema: Õhupall

Meil juhtus huvitav asi. Sattus meile tuppa üks õhupall ja kiisu tundis kohe muidugi suurt huvi mis see on ja kui käpaga lõi, pall pauhti puruks :S Järgmine päev tõi üks väike poiss jälle meile õhupalli koju ja kiisu jälle palli juures, seekord juba proovis ettevaatlikumalt aga pall läks varsti jälle puruks.
Siis tuli mul katsetamis isu ja päev hiljem antsin järgmise õhupalli kassile mängida, nüüd juba oli kiisu puutus palli täitsa ettevaatlikult, mitte hirmuga vaid ikka mängu lustiga, aga oli näha et ei tahtnud palli lõhkuda. See pall juba pidas täitsa kaua vastu ja kiisul oli ka lõbus seda mööda tuba ringi ajada.
Ma olen nüüd mõeldud, et see täitsa õpetas talle, et kui ilma küünteta mängida siis on lõbu kauem :wink:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Õhupall

Awww nii armas smile

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Õhupall

Ehhhe.
Aga mina täheldasin just vastupidist asja, kui siin eile õhtupalle täis puhusin, nimelt minul Marius väga kartis õhupalli. Jooksis lausa eemale ja sealt jälgis tegevust.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Õhupall

huvitav avastus olen ise seda proovinud aga õhupallid on esimese 2 minutiga puruks päeva pärast on ikka iupe leida

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Õhupall

jupe:):):)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Õhupall

Mina olen oma kassile ostnud neid tugevamaid plastikaadist õhupalle ja kuna need on heeliumiga täidetud siis tõusevad lakke ja kass mängid selle nööriga ja kui kätte saab siis jookseb nöör suus, õhupall järgi, mööda tuba ringi nagu segane. See on ta lemmik mänguasi seni, sest see on paras katsumus saada nöör enne kätte kui õhupall lakke tõuseb.

Thumbs up Thumbs down