Teema: kassid kaklevad

meil on nüüd kodus lisaks Evelinile ka Jojo. veidi vanem kui Evelin (kolis meile koos oma peremehega), aga veidi pisem. jaanuari algusest saadik on koos.
aga siiani ei lepi omavahel. suudavad isegi mööduda üksteisest nii, et eriti ei urise ja sabad on paigad, aga küllalt tihti on kaklevad. üsna kõrini on sellest.
mina ei ole kindel, kumb alati alustab (algul tegi oli igal juhul Jojo uustulnukana agressiivsem), mees on aga veendunud, et minu kass on hullem.
aegajalt suudavad nad kõrvuti süüa, aga see on ka kõik.
omaette on mõlemad nunnud ja inimsõbrad. aga omavahel on hullumaja.
mida saaks ette võtta?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassid kaklevad

Kuidas teil nüüd on,kas kiisud on juba leplikumad teineteise suhtes?Kui vanad te olete?Minu kiisud ~4kuused mängudes luuravad ja "murravad" teineteist maha,kuid ühel neist (Toskal-tänavalapsel)hakkab vist mingi  teatud iga saabuma,täna oli ta väga kuri Maia vastu,ikka tuuseldasid teineteist tõsiselt ja kui ma oma käega hakkasin Toskat silitama et teda maha rahustada,siis sain ikka täiega tunda tema küünte teravust-varem pole midagi sellist juhtunud.Toska on juba natuke kogukamaks ja Maiast raskemaks muutunud,vist algab puberteeditaoline iga.
Igatahes tunnen sulle kaasa,kui nad siiamaani läbi ei saa,teile on kindlasti see väga raske,loodan et te ei pea ühest neist loobuma(minul olid sellised hirmud,kui me teise kasssipoja lisaks võtsime-esimene nädal ainult kaklesid).
Südamest loodan ,et teil sai asi korda,anna teada,millega teil see lugu lahenes!:pai:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassid kaklevad

hei,

teine kass läks suveks maale, sellevõrra on rahulikum praegu. aga ilmselt tuleb talveks jälle meile. eks siis vaatame..
kevadeks küll mingit suurt sõprust ei olnud. hädapärast saime mõlemad kõrvuti sööma, aga see om ka selline, et mõlemad pinges. ja vahel harva panid ninad vastakuti ja nuuskisid teineteist, enne kui emb-kumb urisema hakkas.

loomad on 5a ja 6a vanad, sünnilt mõlemad emased.  6sel Jojol on kogemust teiste kassidega, minu Evelinil ei ole. oma olemuselt on mõlemad hirmus inimlembelised ja otsivad hellust. aga jah, et neil koos võiks ka tore olla, sellest aru ei saa.
päris loobuma ei pea, maal saaks ikka kassil külas käia.

Thumbs up Thumbs down