1

Teema: Minu kiisu toitumine .

Vabandust, et see siia teema alla ei kuulu . Ma ei leidnud seda õiget teemat, ma siin alles esimest päeva wink .
Igastahes, ma tahtsin küsida, et mida ma peaksin andma kassile süüa, et ta kaal enam ei alaneks niimoodi, ma juba muretsen . Kiisu ise saab 9 päeva pärast 8 aastaseks . Muidu annan talle ikka konserve ja kuivtoitu .
Vitamiine ja selliseid asju ta ei võta suu sissegi , olen ära proovinud juba kõik .
Et äkki soovitaksite midagi, mis tekitaks tal rohkem isu ja oleks tervislikum .
Üks asi veel ..
Mu kiisu igemed on imelikud sellised ja suust tuleb pahat lõhna, loomaarst lubas ammu-ammu tulla, aga siiamaani pole tulnud . Ma ei tea mis teha,ma muretsen .
Aitäh , kes vastavad :terv:

:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Minu kiisu toitumine .

Su kiisu vajab arstile viimist. Kodus ei saaks veterinaar nagunii midagi teha. Helista kliinikusse ja pane kinni aeg hambakivi eemaldamiseks. Kidlasti saad kaasa ka igemepõletiku raviks tablette. Küllap oled sa isegi tundnud hambavalu ja tead kui kole see on, ega taha siis süüa. Minu kiisul oli vaja hambakivi eemaldada juba 5-aastaselt. Mul on su kiisust väga kahju, kui ta piinleb hambavalus.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Minu kiisu toitumine .

Tere kiiizu

Ma ei ole küll spetsialist, aga kui seni ei ole ussirohtu antud, tuleks seda teha (saadaval vet.apeteegis).

Endal samamoodi väga pirtsakas Siiami kiisupreili, kes sööb kõike väga valikuliselt, samad toidud tüütavad ruttu ära ning kõiksugustele vitamiinidele ja maiustele kaabib peale ..
Soovitaks lihtsalt kvaiteettoidu peale üle minna, endale tundub Royal Canin olevat sobiv, aga kindlasti konsulteerida inimestega, kes sel teemal tiba kompentsemad vestlema on, juhtides ka tähelepanu, et tegemist poleks lihtsalt müügimeestega ..

Mõnusat sügist
Mario

Thumbs up Thumbs down