1

Teema: Kass ja televiisor

Tavaline laupäeva õhtu kodus. Teleris tuleb mingi loomasaade lindudest. Jeti läheb istub teleri ette maha ja vaatab ja vaatab. Järgmine hetk hüppab kümne küüne ja hammastega vastu ekraani?!!!
Vaja oli ju lind kinni püüda, minul muidugi hirm nahas, sest LCD ja kassiküüned vist ei sobi kokku.
Edasipidi hoian kassil silma peal. Aga ma tõsiselt arvasin siiani , et kassid-koerad ei näe telerist pilti ainult häält kuulevad.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass ja televiisor

Minu kassi lemmiksaade on Terevisioon etv pealt, täpsemalt hommikuvõimlemisele ja veel täpsemalt joogale pühendatud minutid. Kui tädi ennast seal idamaise muusika saatel võngutama hakkab, astub Muska telekale lähemale, toetab taguotsa põrandale ja asub jälgima, pea viltu. Mõne aja pärast sirutab ta ennast teleka najale piiiiiikaks vorstiks ning alustab käpaga tädi liikuvate käte-jalgade püüdmist. Võimlevad seal siis kahekesi, kuni uudisteni smile

Iseenesest terves kehas terve vaim (ja meil kineskooptelekas ka tongue) nii et andku minna. Ülejäänud päeva nigunii magab, väike hommikuvõimlus ei tee paha. Rääkimata faktist, et jube naljakas on seda pealt vaadata :roll:

Thumbs up Thumbs down

Hehe, Muska lugu on tore. big_smile
Mu endine kass Rasmus istus loodussaadete ajal teleri kõrval, kui linde näidati, ja vaatas ekraanile ning katsus samal ajal käpaga teleritagust. Aeg-ajalt vaatas pildikasti taha ka, et mis see siis olgu, et ükski linnuke küüne otsa ei jää.
Kuna me enam erilised telekavaatajad pole, siis Kustil selliseid kogemusi pole. smile

Thumbs up Thumbs down

tongue Me pidime telekatoa ukselingi ära vahetama ümmarguse vastu  ,Liisu hüppas  lingile ja käis kus ise tahtis.........a meil see pehme ekraaniga telekas.........kord küünega ja telekas utiili.....

Thumbs up Thumbs down