Teema: Tryty

Tere  mina olen kristel ja olen 12 aastane enda kassi omanik.Se kass kellest ma hetkel  räägin on Siiami segu.teda  võite mu  pildil näha . Minu kassil on palju andekusi mida  ka suudab teha aga neid ma ei hakka ette lugema . Minu kass   on ka päris paljude asjade sööja nagu näiteks  shampilion[parineeritud] ning ja muid asju.Kui lühidalt  võtta on minu kass Tyrty   Andekusi ja saladusi  täis  ta on  täpselt nagu  mina salakaval ja muud.
Tere mina olen Tyrty  Kristel on minu omanik . Kristel on  peaaegu samasugune nagu mina . Igastahes minule meeldib se inimeste silitamine  aga   mitte  koguaeg kui ma  tahan magada ja mingid külalised  tulevad ja  hakkavad mind silitama. Se on siis   väga  tüütu.Mulle meeldib väga kui saan igapäev  30minutit masaazi mis on  väga mõnus. Ma ärkan Argipäeviti  hoomikuti  tavaliselt kel  viis ning   nurun  välja ning kui kell   saab  7  tulen  tuppa tagasi sest mu perenaine hakkab sööma ning mina saangi mõned maitsvad maiuspalad. Kõige  rohkem mulle meeldib  väljas peitust mängida eriti 3 kesi mina   Omanik ja omaniku vend. kas teile meeldib vannis käija? Mulle ei meeldi aga  1 kord kuus pean ma seal käima . Kui mu omanik on koolis kähen ma talle  kooli juurde vastu . Mu omanik on selle üle õnnelik  õnneks ta elab  kooli lähedal. Õhesõnaga mulle meeldib se kassielu:)

Kassid  on  võrratud    hooli neist sest nemad  hoolivad sinust nad nimetavad sind jumalaks.

Vasta: Tryty

Tere tere
Eks kassid ole jah natuke oma peremeeste moodi...
Mis vanniskaiku puutub, siis minu kassile ei meeldi see ka. Eriti nyyd, kus on porised ilmad, on see kappade pesemine igavene nuhtlus!
smile
Alexa ja Ben

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tryty

Minu Haily, Nelly ja Missy kisavad siin täiest kõrist, et miks vanniskäik ei meeldi? Meie omad vist ainult vee sees aega veedakski ! smile

Igatahel tere ja kohane ilusti. smile

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down