Teema: Kassiga hädas

Olen Trissaga püsti hädas.
Ta on täiesti võimatuks muutunud. Koguaeg lõhub asju jne. Eile avastasin tal JÄLLE uue hobi - vaiba puruks katkumine. 11 kuu jooksul mis ta siin elanud, pole vaip talle eal ette jäänd kuni eilseni mil sai ta uue kinnisidee - vaip. Vaip peab olema kokkuvolfitud ja sellest peab niite hammastega välja katkuma.
Kõik asjad mis kuskil vähegi on, kuhu küüned kinni jäävad on lõhkumiseks ja ta karjub koguaeg.
Enne oli meil väike armas hea kassike, nii enne kui pärast steriliseerimist, aga nüüd viimane kuuaega on ta täitsa võimatu. Isegi see ei aita kui temaga mingeid mängimisessioone pidada, sest olen seda ka üritanud. Ka ei tohiks tal väga igav olla, sest tal on ka kassitarist sõbranna.

Kas keegi oskab öelda miks ta nii võiks käituda? On kellelgi kogemusi? Äkki tal on tervisega mingi mure? Kuigi ei tundu nagu.
Minu mõistus on otsas, lähen varsti hulluks pidevast kassi keelamisest ja karistamisest. Ma ei taha teda karistada aga ma ju pean. :vs:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassiga hädas

mu kass  kraapis voodi äärseid,aga ma panin talle ükskord  vastu nina vaikselt ja ta enam ei tee,sest talle ei meeldi,et ma taga pahandaksin. Aga me tegime kassile opi,siis hakkas ta hullult mängima...
äkki ta  teeb midagi tagasi..nt:talle ei meeldi,et te olete suht tihti väljas (kui olete)  aga ma ei tea küll mis tall  võiks häda olla. mu kass on alati aru saanud.  :s6ps:
ei oska midagi muud ütelda praegu.loodan et tal saab kõik korda   :ingel:

Thumbs up Thumbs down