1

Teema: Peale kastreerimist....

Paljudel on kassid solvunud peale kastreerimist? Meil läheb omme kastreerimisele ja ma olen kuulnud, et paljud on solvunud ja ei taha üldse lähedust vms.

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Peale kastreerimist....

Peale oppi on kassil paha olla ja sellepärast ei otsi esialgu lähedust,hiljem aga muutuvad veelgi paimaiamateks ja koduhoidjateks.Vähemalt Intšu küll solvunud ei olnud,kas ta üldse arugi sai,mis juhtus.Teisega esialgu kiiret ei ole,käitub,nagu oleks asi juba tehtud...:).Kõike head teile homseks!

Thumbs up Thumbs down

Kaua teil võttis aega narkoosist toibumiseks, ma sain kassi kohe peale oppi enam vähem kätte, tõin ta teki sees koju, täitsa narkoosis veel...nii kurb on vaadata, masseerin ta kõrvu ja ja panen silmi kinni, et sarvkest ära ei kuivaks :cry:

Thumbs up Thumbs down

See võib kurb pilt olla küll...:kal:Meie saime kätte siis kui ta oli juba toibunud.Helistasin abikaasale,nad olid autos ja ma kuulsin kassi näugumist.Kodus ta kohe kõndis ja hüppas,ainult hiljem käisid mingid väiksed krambid paar korda.Kirjuta,kuidas kass end nüüd tunneb?

Thumbs up Thumbs down

Nüüd juba üleval, aga hästi uimane on. oksendas 4 korda, aga sõi juba hästi natukene...see hea, aga kui kõnnib siis enam eriti ei tuigu..aga muidu ikka veel nõrk, ronib sülle koguaeg tahab lähedust ja soojust...

Thumbs up Thumbs down

Miks olete loomaomanikuna nõus vastu võtma narkoosis looma? Kuidas oskate koduste vahendite ja oma teadmistega jälgida looma seisundit? Kas ise operatsioonil käies oleksite nõus, et teid narkoosis koju viidaks ja siis ärkaksite seal ainult koduste silma all? Mõni loom ei toibugi narkoosist ja vajab lisaabi. Õige oleks üldse loom äratada pärast operatsiooni.
Väga kurb kuulda, et pidite kodus nii palju üle elama. Loodan, et nüüdseks on juba kõik korras.

Julge loomaarsti rind on karvane wink