Teema: Väike probleem

Millegipärast mu kass ei salli üldse koeri. Ise ta alles 4kuune, kuid kui koera näeb on nõus läbi klaasi neile kallale minema.
Siin kandis palju koeri, enamus tuttavatel ka koerad...käivad külaski nendega. Enam küll ei julge, kuna kass murdjaks hakanud... väiksematele koertele teeb haiget, suurtega on probleem..kardan, et ise saab tõsiselt viga.
Muidu on Neeger tõeline ingel, pahandust ei tee ja magab ilusti kaisus praegugi...
Eks saab teda koertest ikka eemal hoida, kuid kui me reisime..siis võtame ta ju kaasa. Nt. Aastavahetuseks plaanis külla minna, kuid kassi koju ei taha jätta üksi... kuid seal külapeal on üks 4kuune kutsikas. Ma ei kujuta ette, mis saama hakkab. sad

Vasta: Väike probleem

Kas keegi oskab öelda, mida Neegriga peale hakata, et ta ei ründaks neid?

Kass ei tunne ennast turvaliselt koera juures . Sellepärast ründabki . Ega muud ka vist üle ei jää, kui teda harjutada koertega . Nt. võtad ta tugevasti kinni ja viid koera juurde iga päevaga lähemale jne.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Stormidiot
Aastavahetuseks plaanis külla minna, kuid kassi koju ei taha jätta üksi... kuid seal külapeal on üks 4kuune kutsikas. Ma ei kujuta ette, mis saama hakkab. sad

kassi jaoks kylla minek on niigi stress... kui seal veel koer on, siis arvan, et pole m6tet kassi endaga v6tta

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Kiiiiizu
Kass ei tunne ennast turvaliselt koera juures . Sellepärast ründabki . Ega muud ka vist üle ei jää, kui teda harjutada koertega . Nt. võtad ta tugevasti kinni ja viid koera juurde iga päevaga lähemale jne.

Reeglina kassid kardavad koeri, mitte ei jookse ise koerale järgi, et teda materdada tongue Kuid harjutama hakkame küll.

Algselt postitas: ZEUS

Algselt postitas: Stormidiot
Aastavahetuseks plaanis külla minna, kuid kassi koju ei taha jätta üksi... kuid seal külapeal on üks 4kuune kutsikas. Ma ei kujuta ette, mis saama hakkab. sad

kassi jaoks kylla minek on niigi stress... kui seal veel koer on, siis arvan, et pole m6tet kassi endaga v6tta

Külas käia talle meeldib, no vähemalt autosõit on tema jaoks tore smile