1

Teema: kass ja jõulud

Meie peres on jõulud koos kassiga esimest korda. Sellepärast küsin kogenumatelt nõu: kas toakassi pidavates peredes on jõulukuusk täiesti välistatud või on siiski mingeid nippe, kuidas õnnestuks jõuluaeg mõlemale poolele edukalt üle elada?

Nurru

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ja jõulud

Vot jumalasta hea küsimus, hirmutasid mind ka ära. Eelmiste kassidega pole mul probleemi olnud, aga mul peres kaks uut marakratti, kellega koos pole veel jõule olnud, seega pean vist ise ka panema kuuse ilma eheteta, juhuks, kui ümber kukub. Vanematel eelmine talv kass ajas 3 meetrise kuuse ümber koos ehete ja muu värgiga.

http://devonrex.onepagefree.com/

Vasta: kass ja jõulud

Mina mõtlesin täpselt sama asja paar päeva tagasi, et kuidas kuusk ja kass hakkama saavad smile või tuleb terve kuusk pritsida peletus lõhnaga üle? smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ja jõulud

täitsa sõltub kassist, ma arvan.. mõned on nii rahulikud, et  kuuse poole ei vaatagi... teised on aga vastupidi.. mu emal on täitsa normaalne selles mõttes kass...

ma aga otsustasingi kassi alles jaanuaris v6tta, kuna mõtlesin, et  rahulikud jõulud ilma kassita..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ja jõulud

Meil on kuusk ikka püsti jäänud, kuigi ehteid käiakse käpaga suramas. Pole eriti pingutanud ka, et neid all okstel ei oleks- las mängib natuke. Ehted ei ole meil klaasist või muust purunevast materjalist.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: kass ja jõulud

Meil on kuusk juba esimese lapse syndimisest saadik ehitud alumistel okstel selliste ehetega, mis ei purune, yleval pool on klasskuulid, aga alumistel kuusekard, shokolaadikompvekid ja plastmassist (? pole orna aimugi tegelikult, millest) ehted. Ma kartsin koige rohkem linnukeste parast, mis meil kuusepuud juba 4 polvkonda ehivad, sest naevad vaga "paris" lindude moodi valja, aga kassi ei huvitanud nad.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ja jõulud

Eks näis mis meil saab,meil samuti esimesed jõulud kassiga.Katsun ehted ülesse poole sättida aga ega ma ei imesta kui ta puu otsa neile järgi üritab minna...Ja arvan,et ta hakkab oksi näksima ka,männi oksi vähemalt küll.

Vasta: kass ja jõulud

Jõulude ja adventide ajal süüdatakse ka küünlad. Nendega olge eriti ettevaatlik. Kiisu hakkab uudistama ning võib juhtuda, et ta pistab nina liiga lähedale vms.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ja jõulud

Kui järgmine jõulud uuesti tulevad, siis laske kuusele sidroni või apelsini lõhna peale, kassile ei meeldi need lõhnad (võite ükskõik millele laste,millest kass eemale hoiduks)

Thumbs up Thumbs down