1

Teema: PALUN ANDKE NÕU

Minul on oma kassiga selline mure, et ta teeb oma kakahunniku meile koridori vaiba peale. Alguses kui kassi võtsime, ei olnud mitu kuud sellist muret - käis ilusti liivakastis. Viimased 2 nädalat vahelduva eduga on ta oma hunniku teinud kasti ja vaibale. Korra panin ühe ta söögikausi sinna kuhu ta oli kakanud - siis oli veidikeseks korras. Nüüd täna avastasin uue hunniku:s Mida teha? Liivakast on otseloomulikult puhas, ekstra vahetasin mitu korda liiva. Kusjuures liivakasti ta teeb ka oma suurema häda ära. Aga miks ta ühe hunniku ikkagi vaibale teeb?
Mida küll teha? Palun aidake...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: PALUN ANDKE NÕU

Tere mermer,

Mul tegelikult sama jama. Korjasin vaiba ära.
Olen aru saanud, et minu kassid teevad pahameelest kakahunnikuid valesse kohta. Näiteks, kui panen isase kassi magamistuppa kinni siis ta kakab mu voodisse või heal juhul koera pessa. Vahest aga tõesti ka siis, kui teine kass on just käinud kakil tehakse häda kausti kõrvale, sest kast on must.

Edasist kakakkoha valikut mõjutab juba lõhn. Kui ühe koha peale hakatakse tegema, siis minul on aidanud vaid koha kinnikatmine.

http://devonrex.onepagefree.com/

Äkki teeksite nii, et kui kass teeb uue hunniku, siis torgake ta ninaga sinna juurde ja öelge selge häälega "Ei tohi!". Seejärel viite kasti ja ei lase enne ära kuni teeb oma häda ära.
Aga kui see ei aita, siis mina soovitaksin selle vaiba panna hoopis kassi wc alla.

Edu wink!

Thumbs up Thumbs down

Minul oli Lössuga sama jama, ja ma tegin nii nagu Kiiiiizu just ütles.
Ja siis tegi ära ja peale seda veel mitu korda, niiet jah. proovi seda.

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down