Teema: appi!

Ma läksin täna hommikul kooli ja mingid poisid kägistasid kassipoega.:(
Ma tahtsin ära võtta kassipoega nende käest aga kassipoeg oli surnud juba:(
Poisid on ikka lollid küll.Neil endal kahju ei ole või?
(sry solvamise eest,aga ausõna:()

Jänkud ja kiisud. ^^

Vasta: appi!

Tahaks midagi väga kurjasti praegu öelda aga hoian end tagasi. Kassipoeg, kui sa seda pealt nägid, siis saad nende poiste peale kaevata, et nad teenitud karistuse saaksid. Palun tee kaebus Loomakaitse seltsile või politseisse! Olgu nad lapsed või mitte aga karistuse peaksid nad saama! Olid need poisid sulle tuttavad? Kindlasti räägi oma vanematele ja õpetajatele koolis - võibolla saavad nemadki aidata.

Lihtsalt jube mõelda millised inimesed sellistest nolkidest kasvavad? Alguses katsevad loomade peal, vanemaks saades juba inimeste..!?

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

oijah..ma ei tunne neid aga ma elan selles suures majas viiekorruselises aga seal on tavaliselt mitu maja ja ma arvan et nad elavad kuskil lähedal...=S
aga ma ytlen emale ..

Jänkud ja kiisud. ^^

issand küll on ikka julmi lapsi..kui suureks saavad siis täitsa hukkas..olen kuulnud igasuguseid asju  ..kohe vastik mõelda kuui julmad võivad olla inimesed loomade vastu..loomad ka ju elusolendid...ei ole sõnu...

Thumbs up Thumbs down

ma ise olen ka näinud kuidas üks noor poiss kägistas kassipoegi aga õnneks suutsin kassipoegi päästa ja karistasin poissi...Kuid kahjuks, poiss ei saanud eesti keelt arugi, siis ütlesin kahjuks talle ropu suuga vastu ja võtsin kassipoja kaissu ja läxin natc kaugemale, istusin trepi peale ja jälgisin teda veits, sõbranna oli ka mul kõrval, ja poiss miski tõttu ootas ärevusega trepil ja pani käe trepi alla, sõbranna nägi et ta võttis uue kassipoja välja aga mina mängisin kassipojaga edasi, sõbranna läx uurima, mida poiss teab, no näe jälle, kägistab kassipoja, sõbranna õnneks oskas venekeelt ja sõimas teda läbinisti täis ja rääkis tema vanaemale ka seda aga vanaema ei teinud midagi, see oli meile jummala šokk...Vanaema ei karistanud ja tundus nagu ta lubas kassipoegi kägistada..
See on nii jube sad

Thumbs up Thumbs down

Hing läheb nii täis selliseid lugusid kuulates ja pisar tuleb silma. Miks on inimesed nii julmad. Eriti imelik on see, et tõesti nii mõnigi lapsevanem ei võta midagi ette, kui nende lapsed teiste suhtes julmalt käituvad. Või mis veel hullem, annavad ise eeskuju.

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Väga kurb lugu.
Nii palju on halbasid inimesi.
Kohutav ikka, millised inimesed ilmas elavad. Miks keegi midagi ette ei võta?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

sellistele tuleks lihtsalt tappa anda.  mul ei ole kahju, ükskõik kui vanad nad on. see on lihtalt väga vale.

Kas vanemad siis ei õpeta oma lastele elusast lugu pidama... :vs:
Uskumatu ju!!!
Kui inimene juba väiksena selline on, mis tast siis veel täiskasvanuna saab!!! Krdi kurjategija ja teiste peksja...

Minu arvamus on ka, et sellistele - ükskõik kui vanad nad ka poleks - tuleks kõva koosa anda. Sõna otseses mõttes mõistus (kui neil midagi sellist veel üldse on) tagant otsast pähe tagasi taguda.

Catlover